More

  Powstanie film MINECRAFT. Gwiazdorska obsada

  Reżyserem projektu jest Jared Hess, twórca filmu „Napoleon Dynamite”, który wcześniej współpracował z Blackiem przy komedii „Nacho Libre” z 2006 roku. Film „Minecraft”, wspierany przez Warner Bros. i Legendary, ma mieć swoją premierę w kinach 4 kwietnia 2025 roku.

  Szczegóły dotyczące fabuły filmu „Minecraft” oraz autora scenariusza na razie pozostają nieznane. Projekt adaptacji gry na ekran kinowy był w planach od wielu lat, a w roli reżysera rozważani byli Shawn Levy, Rob McElhenney i Peter Sollett.

  Gra „Minecraft”, wydana w 2011 roku, jest jedną z najlepiej sprzedających się gier wideo w historii, przyciągając ponad 140 milionów użytkowników miesięcznie.

  W filmie zagra również Jason Momoa, wcześniej typowany do roli Steve’a. Możliwe, że teraz wcieli się w postać Alexa. W obsadzie znajdują się także Emma Myers i Danielle Brooks, które zagrają… kury.

  jack black film minecraft
  Debby Wong / Shutterstock

  Jack Black jako Steve w „Minecraft”

  Jack Black, gwiazda „Super Mario Bros Movie”, dołącza do obsady filmu „Minecraft”. Wcielając się w postać Steve’a, Black ponownie łączy siły z reżyserem Jaredem Hessem. Oczekuje się, że film „Minecraft” wniesie świeżość do gatunku i przyciągnie zarówno fanów gry, jak i miłośników kina.

  Film „Minecraft” to jeden z najbardziej oczekiwanych projektów filmowych ostatnich lat. Z uwagi na ogromną popularność gry, oczekiwania są wysokie. Czy połączenie talentu Jacka Blacka, wizji Jareda Hessa i wsparcia Warner Bros. przyniesie sukces?

  Rafał
  Rafał
  Właściciel / Redaktor Naczelny Numag.pl / Pasjonat brytyjskiej muzyki i włoskiej motoryzacji. W wolnych chwilach oddaje się treningom siłowym i jeździe na rowerze. Uwielbia literaturę popularnonaukową i konsolowe gry fabularne.

  Nowe