More

  Pracujesz z domu? W Biedronce znajdziesz promocję na urządzenia biurowe

  W związku z obecną sytuacją coraz więcej firm pozwala swoim pracownikom na pracę zdalną. Bardzo możliwe, że jesienią jeszcze więcej osób będzie mogło wykonywać swoje obowiązki służbowe z domu. W takim przypadku z pewnością przydatne mogą okazać się urządzenia biurowe, które mogą ułatwić pracę.

  W tym tygodniu do oferty sklepów sieci Biedronka trafią urządzenia, które z pewnością przydadzą się w domu i w biurze. Promocja potrwa od czwartku 20 sierpnia i potrwa do 2 września lub do wyczerpana zapasów. W tym czasie w popularnym sklepie kupimy między innymi tanią drukarkę, niszczarkę, lampkę oraz myszkę.

  HP Deskjet 2710

  W sklepach Biedronka od czwartku dostępny będzie popularny model drukarki, który oferuje też opcję skanowania oraz kserowania dokumentów. Drukarkę obsłużymy przez Wi-Fi i Bluetooth 4.2. Trzeba przyznać, że jak na niską cenę urządzenia 169 zł, szykuje się świetna oferta. Drukarka w pojemniku pomieści 60 kartek, wydrukuje 7,5 strony na minutę w czerni oraz 5,5 strony na minutę w kolorze.

  Niszczarka, gilotyna i laminator

  W razie potrzeby będziemy mogli kupić też urządzenia takie jak niszczarka, gilotyna oraz laminator. Wspomniane produkty dostępne będą w cenie 69,90 zł. Co warto o nich wiedzieć? Niszczarka posiada kosz o pojemności 8l oraz funkcję cofania. Pozwoli na jednorazowe zniszczenie 6 kartek na raz. Urządzenie potnie kartki na paski o szerokości 6 mm. Gilotyna pozwoli na proste przycięcie 12 arkuszy na raz, w przypadku cięcia falistego lub perforacji będzie można na raz przyciąć 5 arkuszy. Stabilna i metalowa podstawa posiada specjalną podziałkę oraz szablony, które ułatwią pracę. W sklepie dostępny będzie też laminator, który pozwoli na laminowanie stron A4 z prędkością 250 mm na minutę. Nagrzewanie urządzenia potrwa od 3 do 6 minut.

  Lampka LED

  W ofercie znajdzie się też lampka LED w cenie 54,90 zł, która pozwoli na 3-stopniową regulację intensywności świecenia diodami LED. Zgodnie z informacjami na stronie sklepu lampka zapewnia strumień świetlny 330 lm i posiada klasę efektywności energetycznej A+.

  Mysz HP 200

  W niektórych sklepach znajdziecie też mysz komputerową HP 200 w cenie 49,99 zł. To prosta myszka, która działa na podstawie fal o częstotliwości 2,4 GHz. Jej konstrukcja została wyprofilowana tak, by mogły z niej korzystać osoby prawo i leworęczne. Myszka nie wymaga instalowania oprogramowana.

  Nowe