More

  Premiera oficjalnie potwierdzona – kiedy zobaczymy i kupimy Samsung Galaxy S21?

  W ostatnich tygodniach w sieci pojawiała się masa informacji dotyczących następcy popularnego Samsunga Galaxy S20. Wśród nich pojawiła się też data premiery nowych urządzeń, która właśnie została oficjalnie potwierdzona. Kiedy zobaczymy Samsunga Galaxy S21?

  Samsung Galaxy S21 już teraz cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Na każdym kroku podsycają je też przecieki dotyczące jego funkcjonalności oraz wyglądu.

  Data premiery Samsunga Galaxy S21 potwierdzona

  Samsung potwierdził, że na 14 stycznia o godzinie 16:00 czasu polskiego planuje transmisję konferencji Galaxy Unpacked. Podczas wydarzenia będziemy mogli zobaczyć nie tylko najnowszego smartfona od marki Samsung, ale też inne produkty z linii Galaxy. Do oficjalnej informacji otrzymujemy też komentarz Jona Prossera – znanego dziennikarza, który informuje, że tego samego dnia ma ruszyć też przedsprzedaż telefonów Samsung Galaxy S21. Samo urządzenie trafi do sklepów jednak dopiero 29.01.2021.

  Wszystko wskazuje na to, że telefon dostępny będzie w następujących wersjach kolorystycznych: biała, czarna, szara, srebrna, fioletowa oraz różowa. Za pracę telefonu ma odpowiadać nowy procesor Exynos 2100. Wiemy też, że telefon powinien pojawić się w trzech wariantach:

  – Samsung Galaxy S21, który otrzyma 6,2- calowy ekran ze 120-hercowym płaskim wyświetlaczem AMOLED FHD+

  – Samsung Galaxy S21+ z 6,7-calowym ekranem ze 120-hercowym wyświetlaczem AMOLED FHD+

  – Samsung Galaxy S21 Ultra z 6,8-calowym ekranem ze 120-hercowym wyświetlaczem QHD+

  Z zapowiedzi wynika, że modele S21+ oraz S21 będą wyposażone w 12-megapikselowe aparaty z f/1.8 oraz optyczną stabilizacją obrazu, 12-megapikselowy moduł szerokokątny oraz 64-megapikselowy zoom. Wyjątkiem będzie tu model Ultra, który ma otrzymać 108-megapikselowy aparat z dwoma obiektywami telefoto oraz 12-megapikselowy moduł szerokokątny.

  Na szczęście na oficjalne potwierdzenie specyfikacji nie będziemy musieli już długo czekać. ?

  Nowe