Redakcja

Monika Wojciechowska-Boruta
Założycielka, CEO
Uwielbiam gadżety i wszystko co nowoczesne. Chętnie poruszam się po “męskim” świecie technologii i motoryzacji. Nie wyobrażam sobie dnia bez dobrej muzyki, dlatego też z pewnością spotkacie mnie na wielu koncertach na żywo. 🙂

 

Marta Borkowska
Redaktorka działu Foto

Jestem pasjonatką fotografii. Uwielbiam wieczorami usiąść z dobrą książką w dłoni. Jestem też wielką wielbicielką technologii – za punkt honoru uznaje ułatwianie sobie życia.

 

Rafał Jodłowski
Redaktor działu Motoryzacja

Realizator dźwięku z papieru, meloman z zamiłowania. Włoska motoryzacja i brytyjska muzyka. W żyłach płynie benzyna, a w sercu dudni rock.

 

Paulina Wojciechowska-Boruta
Redaktorka działu Media

Zakręcona studentka psychologii. Na co dzień pracuje w Gdańskim start-upie więc redakcję wspomagam zdalnie. Naturalnym środowiskiem są dla mnie Social-Media i eventy. 🙂

 

Mateusz Strzałkowski
Redaktor działu Marketing

Internetowy wyjadacz. Specjalista od ecommerce i performance marketingu. Entuzjasta nowych technologii i Grow Hackingu. Opowiem Ci jak działać, by Twój biznes działał i wprowadzę tę strategię w życie.

 

Karol Godlewski
Redaktor działu Telefony

Tech-maniak wspierający wszystkich miłośników nowych technologii. Po godzinach majsterkuje i pilnuje, aby każda śrubka w smartfonach była na swoim miejscu.