More

  Jak będzie wyglądał Samsung Galaxy S23? Mamy zdjęcia czterech wersji kolorystycznych

  Nowy telefon z serii Samsung Galaxy ma już niedługo zadebiutować na rynku. Według ostatnich doniesień będzie to miało miejsce w pierwszym kwartale 2023 roku. Prawdopodobna data pokazu to luty, a więc to już całkiem niedługo. Do tej pory producent ujawniał coraz więcej informacji na temat specyfikacji urządzenia, jednak kwestia dostępnych kolorów S23 była owiana tajemnicą. 

  Jednak teraz koniec z tajemniczością. Mamy dla Was informacje o wersjach kolorystycznych. Są na tyle przyjazne w odbiorze, że każdy powinien znaleźć odpowiedni kolor dla siebie.

  Samsung Galaxy S23 wersje kolorystyczne

  Sieć co chwilę obiegają kolejne informacje na temat długo wyczekiwanego urządzenia od Samsunga. Nic w tym dziwnego, od jego premiery dzielą nas już niecałe trzy tygodnie. W grudniu zeszłego roku mieliśmy okazję dowiedzieć się, jak będzie wyglądał Samsung Galaxy S23 i raczej nie było wielkiego zaskoczenia. Telefon został utrzymany w znanych „samsungowskich” klimatach. Teraz czas dowiedzieć się o proponowanych kolorach. Czy tu będzie efekt wow?

  Informacje wyciekły za pośrednictwem niemieckiego serwisu WinFuture, który dotarł do fotek promocyjnych podstawowego modelu S23. Jak możemy przeczytać na stronie, smartfon ma być dostępny w czterech kolorach:

  • Phantom Black (czarny),
  • Botanic Green (zielony),
  • Mystic Lilac (różowy),
  • Cotton Flower (biały).
  źródło: @WinFuture
  źródło: @WinFuture

  Jak widać na załączonych fotografiach, design również został lekko zmodyfikowany, a wręcz bardziej uproszczony, jednak to wciąż stary, poczciwy Samsung. To, co się rzuca od razu w oczy to m.in. trzy wystające obiektywy ponad powierzchnię obudowy urządzenia. Zastosowano tu także aluminiowe, zakrzywione na rogach ramki.

  Samsung Galaxy S23 – co wiemy

  W kwestii specyfikacji nie dowiedzieliśmy się w zasadzie dużo więcej ponadto, co już jest wiadome. Roland Quandt z serwisu WinFuture potwierdził jedynie obecność ekranu OLED 6,1 cala o rozdzielczości 1080p oraz Snapdragona 8 Gen 2. Układ ma być zastosowany również w europejskich egzemplarzach.

  Tak więc nie pozostaje nam nic, jak tylko uzbroić się w cierpliwość i czekać.

  Nowe