More

  Sennheiser MOMENTUM True Wireless 3 – w promocyjnej cenie

  Jeśli szukasz wysokiej jakości słuchawek bezprzewodowych w dobrej cenie, to mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Sennheiser Momentum True Wireless 3, które wyróżniają się świetną jakością odtwarzanego dźwięku i indywidualnymi możliwościami personalizacji przy pomocy aplikacji, teraz dostępne są w wyjątkowej cenie na wyprzedaży.

  Słuchawki Sennheiser Momentum True Wireless 3 zapewniają doskonałe wrażenia dźwiękowe dzięki zastosowaniu przetworników TrueResponse i aptX Adaptive, które gwarantują pełne brzmienie basów. Wbudowany korektor oraz personalizacja dźwięku pozwalają na indywidualne dopasowanie doświadczeń dźwiękowych do potrzeb użytkownika.

  Sennheiser Momentum True Wireless 3 – co warto wiedzieć?

  Funkcja adaptacyjnego tłumienia hałasu (ANC) pozwala na eliminację odgłosów z otoczenia, a tryb Transparency umożliwia przysłuchiwanie się tego, co wokół nas się dzieje. Ergonomiczny, kompaktowy design oraz możliwość wyboru silikonowych wkładek do ucha zapewniają najlepsze dopasowanie do indywidualnych potrzeb.

  Słuchawki Sennheiser Momentum True Wireless 3 cechuje odporność na zachlapanie na poziomie IPX4. Długa żywotność baterii razem z baterią pokrowca pozwala na 28 godzin słuchania muzyki, a ładowanie indukcyjne Qi ułatwia szybkie uzupełnienie baterii bez kabli. Sterowanie jest wygodne dzięki niezależnemu wykorzystaniu słuchawek i spersonalizowanym dotykowym elementom sterowania. Łączność wielopunktowa umożliwia jednoczesne podłączenie do dwóch różnych źródeł dźwięku.

  Gdzie i za ile można kupić słuchawki?

  Na wstępie warto podkreślić, że promocja dotyczy wyłącznie słuchawek w kolorze czarnym. Obecnie dostępne są w cenie 799 zł w sklepie RTV Euro AGD (tu promocja potrwa do 23.01 do 23:45 lub do wyczerpania zapasów) oraz na Amazonie.

  Nowe