More

  Shrek wraca w wielkim stylu – nowe wieści o piątej odsłonie!

  Informacje dotyczące Shreka 5 wyciekły – pracownik NBCUniversal bez zgody ujawnił datę premiery. Po 15 latach oczekiwania, fani zielonego ogra mogą zacząć odliczanie.

  Nieoficjalne doniesienia sugerują, że pracownik NBCUniversal nieoczekiwanie ujawnił datę wydania długo oczekiwanego piątego filmu o przygodach Shreka. Informacja ta zniknęła równie szybko, jak się pojawiła, ale zdążyła rozpalić wyobraźnię fanów.

  Shrek: Powrót po latach

  Michael McCullers, scenarzysta, który odpowiada za skrypt nowego filmu, twierdzi, że jest to dla niego projekt bardzo osobisty i wiąże się z „dość dużą reinwencją”, której szczegóły na razie pozostają tajemnicą. Chris Meledandri, założyciel i CEO Illumination Entertainment, podkreśla, że kluczem do sukcesu jest zachowanie elementów, które publiczność pokochała, jednocześnie dodając nowe, które zaprowadzą serię w zupełnie nowe miejsca.

  Z niecierpliwością oczekuje się powrotu oryginalnej obsady. Eddie Murphy (Osioł), Mike Myers (Shrek) i Antonio Banderas (Kot w Butach) wyrazili chęć ponownego wcielenia się w swoje role, a ich entuzjazm jest zaraźliwy.

  Czy 15-letnia przerwa od ostatniej części to wyzwanie, czy raczej okazja do świeżego spojrzenia na ukochane postacie? Wydaje się, że Shrek 5 ma wszystkie atuty, by stać się nowym hitem.

  Nowe