More

  Słuchawki Skullcandy z szybkim ładowaniem i ANC

  Skullcandy właśnie poszerzyło swoje portfolio o trzy nowe modele słuchawek dousznych. Nowe produkty są skierowane do najbardziej aktywnych użytkowników, którzy cenią sobie zarówno jakość dźwięku, jak i funkcjonalność oraz wygodę użytkowania. Nowości znajdziecie na oficjalnej stronie Skullcandy.

  Nowe słuchawki Skullcandy w trzech wersjach

  Push Play Active, Push ANC Active oraz Sesh ANC Active – wszystkie trzy modele mają kilka wspólnych cech, które sprawiają, że są idealne dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Obsługują parowanie wielopunktowe, co pozwala na jednoczesne połączenie z kilkoma urządzeniami, oraz szybkie ładowanie – już 10 minut ładowania wystarczy, aby cieszyć się muzyką przez 2 godziny.

  Dodatkowo dzięki funkcji Sidetone użytkownicy mogą łatwiej słyszeć własny głos podczas rozmów, co eliminuje uczucie okluzji. Regulowany tryb Stay-aware pozwala na dostosowanie ustawień słuchawek tak, aby użytkownik mógł być świadomy dźwięków otoczenia podczas uprawiania sportu na świeżym powietrzu.

  Zobacz też: Nowe słuchawki Sennheiser MOMENTUM True Wireless 4 już dostępne!

  skullcandy push play active
  Skullcandy Push Play Active

  Push Play Active

  Model Push Play Active został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach sportowych. Słuchawki wyposażone są w haczyki nauszne, które zapewniają stabilność podczas intensywnego ruchu, oraz posiadają stopień ochrony IP55, co oznacza, że są odporne na pot i wodę. Skullcandy zadbało również o jakość rozmów telefonicznych, wyposażając ten model w inteligentny mikrofon, który redukuje szumy tła, zapewniając krystalicznie czyste połączenia.

  Słuchawki Push Play Active, wycenione są na około 265 złotych i oferują do 34 godzin pracy na baterii – 10 godzin na jednym ładowaniu wkładek dousznych oraz dodatkowe 24 godziny z etui ładującego. Użytkownik może również dostosować dźwięk do swoich preferencji dzięki kilku ustawieniom korektora oraz możliwości skonfigurowania własnego pięciopasmowego korektora.

  Zobacz też: Co to jest ANC? Cisza nigdy nie brzmiała tak dobrze

  Push ANC Active
  Skullcandy Push ANC Active

  Push ANC Active

  Model Push ANC Active to nieco droższa propozycja, kosztująca około 442 złote, jednak oferująca znacznie więcej zaawansowanych funkcji. Słuchawki te mają stopień ochrony IP67 –  zapewnia to pełną odporność na pot i wodę, idealną do najbardziej wymagających warunków treningowych. Dzięki czterem mikrofonom, które wspierają regulowaną aktywną redukcję szumów (ANC), użytkownicy mogą cieszyć się doskonałą jakością dźwięku nawet w hałaśliwym otoczeniu. Skullcandy deklaruje, że słuchawki Push ANC Active oferują do 37 godzin użytkowania z włączonym ANC (7 godzin na jednym ładowaniu słuchawek i 30 dodatkowych godzin z etui ładującego) oraz aż 58 godzin użytkowania z wyłączonym ANC.

  Zobacz też: Słuchawki Hama TWS Passion Chop + ładowarka indukcyjna

  skullcandy sesh anc active
  Skullcandy Sesh ANC Active

  Sesh ANC Active

  Ostatni z nowych modeli, Sesh Active, to słuchawki o bardziej klasycznej budowie, które również oferują stopień ochrony IP67 oraz ANC. Mimo prostszego designu słuchawki charakteryzują się imponującą żywotnością baterii – do 28 godzin z włączonym ANC (7 godzin w słuchawkach i 21 godzin z etui ładującego) oraz do 48 godzin z wyłączonym ANC (12 godzin w słuchawkach i 36 godzin z etui ładującego).

  Model Sesh ANC Active, wyceniony na około 354 złote, jest doskonałym wyborem dla osób, które cenią sobie funkcjonalność i długą pracę na baterii.

   

  Rafał
  Rafał
  Właściciel / Redaktor Naczelny Numag.pl / Pasjonat brytyjskiej muzyki i włoskiej motoryzacji. W wolnych chwilach oddaje się treningom siłowym i jeździe na rowerze. Uwielbia literaturę popularnonaukową i konsolowe gry fabularne.

  Nowe