System Business Intelligence pozwoli Twojej firmie rosnąć!

Pandemia przyśpieszyła digitalizację. Sporo biznesów się zamknęło, ale wiele przeniosło swoją działalność do sieci. Tutaj konkurencji nie brakuje, a dobre decyzje są na wagę złota.

Wyobraź sobie, że decydujesz się na zamówienie dmuchanych różowych flamingów na sezon wakacyjny. Jedna, drugi, dziesiąty celebryta zupełnie przypadkowo pokazał się na basenie z czymś takim i ludzie „oszaleli”. Każdy chce mieć zdjęcie na czymś takim, aby pochwalić się nim w mediach społecznościowych. Trafna decyzja biznesowa sprawiła, że Twoja firma wyprzedziła o kilka kroków konkurencję. Chcesz więcej takich okazji? Sprawdź, rozwiązania Business Intelligence dla swojej firmy.

Czym jest Business Intelligence (BI)?

Najprościej ujmując to proces przekształcania danych w informację, a ich w wiedzę, którą wykorzystujesz do zwiększenia konkurencyjności Twojego przedsiębiorstwa. System wspiera Cię w podejmowaniu decyzji, a to pozwala na jeszcze efektywniejsze planowanie i zarządzanie firmą. Dodatkowo zapewnia pełny i kompleksowy wgląd w sytuację firmy.

Narzędzia BI dostarczają zagregowanej, wielowymiarowej i przekrojowej analizy, która pochodzi z wielu źródeł. Rozwiązanie pomaga odkryć zależności w obszarze finansowym, ale można je wykorzystać przy zarządzaniu wielkościami związanymi z logistyką, produkcją sprzedażą, marketingiem czy zasobami ludzkimi.

Szeroki zakres analizy biznesowej

Współczesny świat opiera się na danych. Big Data, uczenie maszynowe i sztuczna inteligencja to narzędzia, które już dzisiaj działają na rynku. BI skupia się wokół zaawansowanej analityki, która obejmuje np. analizę koszykową czy segmentację klientów. Narzędzie analizuje przyszłe zdarzenia, szuka wzorców i anomalia, a także identyfikuje zmienne i relacje. W efekcie pomaga to lepiej zrozumieć własny biznes.

Obecnie Big Data, czyli zbieranie i przechowywanie dużych, nieustrukturyzowanych i różnorodnych zbiorów analitycznych, ma bardzo duży wpływ na rozwój różnego rodzaju branż. Już dzisiaj możesz podejmować lepsze decyzje biznesowe, które przyniosą pożądane efekty. Zajrzyj na archman.pl i dowiedz się, jak jeszcze możesz wykorzystać narzędzia Business Intelligence.

Gdzie znajdzie zastosowanie BI?

Narzędzie wspierające decyzyjność współpracują z hurtownią danych. Daje to możliwość podłączenia różnych źródeł danych z Twojej firmy i zebranie ich w jednym miejscu. Ułatwia to kontrolę spójności i przygotowanie raportów statycznych i dynamicznych. Wygodne i praktyczne rozwiązanie, gdy dotychczas analiza danych w firmie sprawiała Ci duże problemy.

Budżetowanie to kolejna funkcjonalność, która wspiera zarządzanie procesem planowania. Skup się na celach finansowych i rzeczowych, a także postaw na automatyczną konsolidację budżetów. Automatyczne zestawienie planów z wartościami rzeczywistymi w czasie rzeczywistym pozwoli Ci trzymać rękę na pulsie, koordynować postępy i elastycznie reagować na zmiany.

Systemy Business Intelligence to praktyczne rozwiązanie, które wprowadzi Twoją firmę na wyższy poziom zarządzania. Zdobądź i wykorzystaj swoją przewagę. Zacznij od pierwszej dobrej decyzji i postaw na rozwiązania Business Intellgence.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne

Obiektywy Irix Cine dostępne z mocowaniem Fujifilm X

Irix do tej pory nie obejmował swoim wsparciem aparaty...

Kursy walut na żywo – jak można śledzić aktualne wahania na giełdzie?

Interesujesz się rynkiem walutowym już od dłuższego czasu? A...

Nowe, bardzo stylowe lampy LED klasy premium od Hobolite

Polski rynek fotograficzny wzbogacił się właśnie o nową markę...

Canon EOS R1 w fazie prac. Co o nim wiemy?

Najnowsze doniesienia potwierdzają prawdziwość plotek na temat dalszego rozwoju...

Sony ZV-E1 – czy vlogerzy znajdą tu coś dla siebie?

Jak podają najnowsze plotki, jeszcze w tym miesiącu powinniśmy...

OpenAI wprowadza GPT-4 – jak uzyskać do niego dostęp?

Gigant sztucznej inteligencji, OpenAI, wypuścił w środę swój najnowszy...
0
Would love your thoughts, please comment.x