More

  System Business Intelligence pozwoli Twojej firmie rosnąć!

  Pandemia przyśpieszyła digitalizację. Sporo biznesów się zamknęło, ale wiele przeniosło swoją działalność do sieci. Tutaj konkurencji nie brakuje, a dobre decyzje są na wagę złota.

  Wyobraź sobie, że decydujesz się na zamówienie dmuchanych różowych flamingów na sezon wakacyjny. Jedna, drugi, dziesiąty celebryta zupełnie przypadkowo pokazał się na basenie z czymś takim i ludzie „oszaleli”. Każdy chce mieć zdjęcie na czymś takim, aby pochwalić się nim w mediach społecznościowych. Trafna decyzja biznesowa sprawiła, że Twoja firma wyprzedziła o kilka kroków konkurencję. Chcesz więcej takich okazji? Sprawdź, rozwiązania Business Intelligence dla swojej firmy.

  Czym jest Business Intelligence (BI)?

  Najprościej ujmując to proces przekształcania danych w informację, a ich w wiedzę, którą wykorzystujesz do zwiększenia konkurencyjności Twojego przedsiębiorstwa. System wspiera Cię w podejmowaniu decyzji, a to pozwala na jeszcze efektywniejsze planowanie i zarządzanie firmą. Dodatkowo zapewnia pełny i kompleksowy wgląd w sytuację firmy.

  Narzędzia BI dostarczają zagregowanej, wielowymiarowej i przekrojowej analizy, która pochodzi z wielu źródeł. Rozwiązanie pomaga odkryć zależności w obszarze finansowym, ale można je wykorzystać przy zarządzaniu wielkościami związanymi z logistyką, produkcją sprzedażą, marketingiem czy zasobami ludzkimi.

  Szeroki zakres analizy biznesowej

  Współczesny świat opiera się na danych. Big Data, uczenie maszynowe i sztuczna inteligencja to narzędzia, które już dzisiaj działają na rynku. BI skupia się wokół zaawansowanej analityki, która obejmuje np. analizę koszykową czy segmentację klientów. Narzędzie analizuje przyszłe zdarzenia, szuka wzorców i anomalia, a także identyfikuje zmienne i relacje. W efekcie pomaga to lepiej zrozumieć własny biznes.

  Obecnie Big Data, czyli zbieranie i przechowywanie dużych, nieustrukturyzowanych i różnorodnych zbiorów analitycznych, ma bardzo duży wpływ na rozwój różnego rodzaju branż. Już dzisiaj możesz podejmować lepsze decyzje biznesowe, które przyniosą pożądane efekty. Zajrzyj na archman.pl i dowiedz się, jak jeszcze możesz wykorzystać narzędzia Business Intelligence.

  Gdzie znajdzie zastosowanie BI?

  Narzędzie wspierające decyzyjność współpracują z hurtownią danych. Daje to możliwość podłączenia różnych źródeł danych z Twojej firmy i zebranie ich w jednym miejscu. Ułatwia to kontrolę spójności i przygotowanie raportów statycznych i dynamicznych. Wygodne i praktyczne rozwiązanie, gdy dotychczas analiza danych w firmie sprawiała Ci duże problemy.

  Budżetowanie to kolejna funkcjonalność, która wspiera zarządzanie procesem planowania. Skup się na celach finansowych i rzeczowych, a także postaw na automatyczną konsolidację budżetów. Automatyczne zestawienie planów z wartościami rzeczywistymi w czasie rzeczywistym pozwoli Ci trzymać rękę na pulsie, koordynować postępy i elastycznie reagować na zmiany.

  Systemy Business Intelligence to praktyczne rozwiązanie, które wprowadzi Twoją firmę na wyższy poziom zarządzania. Zdobądź i wykorzystaj swoją przewagę. Zacznij od pierwszej dobrej decyzji i postaw na rozwiązania Business Intellgence.

  Nowe