Od 1.07 na stacjach LOTOS zatankujesz paliwo taniej. Jak to zrobić?

Akcje promocyjne dotyczące obniżek cen paliw na wakacje rozpoczęła stacja Orlen. Na szczęście w ślad za nią poszły także inne stacje. Już od 1 lipca br., czyli dokładnie od jutra rozpoczyna się ogólnopolska promocja „Tankuj taniej z programem Navigator -30 gr/ l”. Jakie są jej zasady?

Tankuj taniej w LOTOS

Promocja na paliwo będzie obowiązywała w okresie wakacyjnym, czyli do 31.08.2022 roku. Dotyczy ona wszystkich stacji gdańskiego koncernu. Rabat naliczany zostanie na paliwa typu standard oraz premium. Promocja nie dotyczy LPG. Akcja dotyczy maksymalnie 3 tankowań w miesiącu. Każde do 50 litrów. Jeśli zatankujemy powyżej określonej liczby, to każdy kolejny litr rozliczony będzie po widocznej stawce obowiązującej na stacji paliw. Promocja nie będzie łączyć się z innymi akcjami promocyjnymi aktywnymi na stacjach paliw LOTOS. Nie dotyczy to promocji „Wakacyjna Loteria LOTOS”.

Podobnie jak nasza konkurencja zdecydowaliśmy się na wprowadzenie rabatów na tankowanie w okresie wakacyjnym, aby ułatwić klientom letnie podróże. Nie pozostaje mi nic innego, jak zaprosić wszystkich na stacje LOTOSU, gdzie oprócz zniżki nadal można spróbować szczęścia w naszej wakacyjnej loterii – podkreśla Wojciech Weiss, prezes zarządu spółki LOTOS Paliwa.

Jak otrzymać rabat?

Opisywany rabat 30 gr na każdym litrze paliwa (do 50l), będzie dostępny dla każdego klienta pod pewnym warunkiem. Należy być aktywnym uczestnikiem programu Navigator, czyli mieć zarejestrowaną tradycyjną bądź też wirtualną kartę Navigator. Zrobić to można na stronie lotosnavigator.pl, oraz także w aplikacji Navigator. Ważne jest także, aby zaakceptować aktualny regulamin programu. Jeśli to zrobimy to po zalogowaniu w aplikacji, każdy na swoim koncie będzie miał do wykorzystania trzy kupony rabatowe ważne do końca miesiąca. Należy je aktywować i podczas dokonywania płatności za paliwo wystarczy przedstawić kasjerowi aktywną kartę Navigator wraz z kuponem elektronicznym.

Promocja nie obowiązuje transakcji dokonanych przy użyciu kart LOTOS Biznes i innych kart flotowych akceptowanych na stacjach LOTOS. Promocją obowiązuje tylko na paliwo zatankowane do baku pojazdu. W przypadku transakcji promocyjnej nie naliczają się punkty Navigator.

Dodatkowo rabat może się zwiększyć do -40g/l przy użyciu Karty Dużej Rodziny w wysokości 40gr/l.

Więcej szczegółów promocji w regulaminie na stronie lotos.pl oraz lotosnavigator.pl

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne

Obiektywy Irix Cine dostępne z mocowaniem Fujifilm X

Irix do tej pory nie obejmował swoim wsparciem aparaty...

Kursy walut na żywo – jak można śledzić aktualne wahania na giełdzie?

Interesujesz się rynkiem walutowym już od dłuższego czasu? A...

Nowe, bardzo stylowe lampy LED klasy premium od Hobolite

Polski rynek fotograficzny wzbogacił się właśnie o nową markę...

Canon EOS R1 w fazie prac. Co o nim wiemy?

Najnowsze doniesienia potwierdzają prawdziwość plotek na temat dalszego rozwoju...

Sony ZV-E1 – czy vlogerzy znajdą tu coś dla siebie?

Jak podają najnowsze plotki, jeszcze w tym miesiącu powinniśmy...

OpenAI wprowadza GPT-4 – jak uzyskać do niego dostęp?

Gigant sztucznej inteligencji, OpenAI, wypuścił w środę swój najnowszy...
0
Would love your thoughts, please comment.x