Tańszy i lepszy DJI Osmo Mobile 3

Lubisz nagrywać filmy za pomocą telefonu? Z pewnością ucieszy Cię wiadomość, że firma DJI zaprezentowała właśnie najnowszy model swojego popularnego gimbala dla osób pracujących z kamerą w smartfonie. Następca DJI Osmo Mobile 2 ma być jeszcze lepszy i tańszy.

DJI Osmo Mobile 3 to gimbal przeznaczony do smartfonów. Jest lekki i można go składać. Dodatkowo producent zapewnia, że nowy model ma jeszcze lepiej przemyślaną konstrukcję, która zapewni świetną stabilizację.

DJI Osmo Mobile 3 – funkcje

Gimbal pozwoli na zarejestrowanie stabilnych nagrań wideo przy użyciu odpowiednich przycisków lub przy pomocy trybów automatycznych. Zastosowana w urządzeniu technologia ActiveTrack 3.0 pozwoli wyłapać obiekt, a następnie samodzielnie utrzyma go w centrum kadru. Niezapomniane ujęcia uzyskamy również przy użyciu trybów takich jak: TimeLapse, MotionLapse, HyperLapse, czy Panorama. Nowy model podobnie jak poprzednik pozwoli na pracę przez około 15 godzin na jednym ładowaniu.

Ile kosztuje DJI Osmo Mobile 3?

Urządzenie w standardowej wersji zostało wycenione na 109 euro. Za to wersję combo z trójnogiem i etui kupimy za 129 euro. Gimbal można już kupić w oficjalnym sklepie producenta.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments