More

  To oni będą teraz dowodzić Playstation

  Sony ogłosiło zmiany na szczytach zarządzania PlayStation. Hermen Hulst i Hideaki Nishino zostali mianowani na nowe stanowiska kierownicze, Konsola PS5 znajduje się obecnie w środkowej fazie swojego cyklu życia. Jakie wyzwania czekają nowych szefów Playstation i jakie mają plany na przyszłość?

  Zmiany w zarządzaniu

  Hermen Hulst, dotychczasowy szef studia Guerrilla Games, odpowiedzialny za takie hity jak „Horizon Zero Dawn„, obejmie stanowisko szefa nowo utworzonej Grupy Biznesowej Studiów.

  Hideaki Nishino, który dotąd zarządzał technologią i doświadczeniami na platformie PlayStation, teraz będzie również odpowiadał za relacje z trzecimi stronami i operacje handlowe. Obaj panowie przejmują obowiązki po Jimie Ryanie, emerytowanym CEO Sony Interactive Entertainment, który przeszedł na emeryturę w tym roku.

  aktualizacja systemu PS5

  Nowe wyzwania

  Sony stoi przed wyzwaniami, jakich jeszcze nie było. Rosnące koszty rozwoju gier i rynku konsol, który wydaje się osiągać nasycenie, nowi liderzy będą musieli znaleźć sposób na zwiększenie zaangażowania użytkowników i poszerzenie doświadczeń dla nowych odbiorców.

  Sony podjęło już szereg środków ograniczających koszty, w tym zwolnienia i anulowanie projektów.

  kontroler ps5 dual sense pad playstation 5

  Przejęcie przez Hermena Hulsta i Hideakiego Nishino nowych ról w PlayStation to więcej niż tylko zmiana etykietek. To strategiczne posunięcie Sony w obliczu rosnących wyzwań i zmian na rynku gier. Doświadczenie i dotychczasowe osiągnięcia obu Panów dają nadzieję na skuteczną nawigację przez trudne wody branży i być może otworzą nowy rozdział dla PlayStation.

  Czy pod ich kierownictwem konsola PS5 jeszcze czymś nas zaskoczy? Odpowiedź na to pytanie przyniosą najbliższe miesiące.

  Zobacz też:
  Jak połączyć kontroler PS5 z iPhone lub iPad?
  Nowa aktualizacja systemu PS5
  PS5 Pro ulepszy obecne gry za pomocą Trinity Enhanced

  Rafał
  Rafał
  Właściciel / Redaktor Naczelny Numag.pl / Pasjonat brytyjskiej muzyki i włoskiej motoryzacji. W wolnych chwilach oddaje się treningom siłowym i jeździe na rowerze. Uwielbia literaturę popularnonaukową i konsolowe gry fabularne.

  Nowe