Torebki i buty – dwie słabości każdej kobiety

Każda z nas ma jakieś słabości. U jednych są to akcesoria kuchenne, u innych biżuteria, a u jeszcze innych zakupy ubrań i butów. Najwięcej kobiet jednak przyznaje się do słabości, jeśli chodzi o zakup torebek i butów. Niektóre wskazują nawet na kilkadziesiąt sztuk posiadanych torebek oraz kilkadziesiąt par butów. Jedni mówią, że jest to już choroba, ale inni przekonują, że jest to całkowicie normalne. Tak naprawdę torebki oraz buty należy potrafić kupować. Działania po omacku, czy też spontaniczne zakupy w takim wypadku się nie sprawdzają.

Nie powtarzaj egzemplarzy

Raczej każda kobieta wie, jakie posiada torebki. Mało kiedy zdarza się pewien egzemplarz powtórzyć. Chodzi nam raczej o to, że przeglądając sobie ofertę https://answear.com/k/ona/akcesoria/torebki, wpada nam w oko torebka, która jest bardzo, ale to bardzo podobna do takiej, którą już posiadamy.

Niby jest to inna torebka, ale nie widząc zbyt dużych różnic, polecamy takowej jednak nie kupować. Lepiej stawiać na torebki, których jeszcze nie posiadamy oraz na takie, które naprawdę wpadły nam tak mocno w oko, że nie potrafimy się opanować.

Tak samo nie polecamy zakupu torebek, które są podobne wielkościowo. Kupując przykładowo tylko mniejsze egzemplarze, to w rzeczywistości, gdy potrzebujemy coś więcej schować do torebki, zostajemy z niczym. Mimo trzydziestu torebek w naszej garderobie nie mamy takiej, która zmieściłaby format A4. Jest to totalne nieporozumienie. Lepiej mieć nieco mniej torebek, ale takie, które są w różnych rozmiarach. Dzięki temu można powiedzieć, że mamy torebkę niemal na każdą okazję.

Stawiaj na nową kolekcję

Stylistki oraz ekspertki od mody, polecają bycie na bieżąco z nowymi kolekcjami. Dzięki temu jesteśmy jednocześnie na bieżąco z najbardziej modnymi egzemplarzami. Zobacz kolekcję i wybierz dla siebie prawdziwe cudeńko.

Oczywiście musimy się liczyć z tym, że w nowych kolekcjach znajdują się buty oraz torebki znacznie droższe. Jednocześnie stajemy się posiadaczkami najmodniejszych i najnowszych modeli. Cieszy nas to ogromnie, ponieważ lubimy to, co modne i na czasie. Na pewno tego rodzaju ubrania i dodatki, które pochodzą z najnowszej kolekcji, będą nieco droższe. Trzeba być na to przygotowanym. Jest to jak najbardziej normalne. Oczywiście są to rzeczy, które są warte swojej ceny. Zatem jeśli o to chodzi, to nie musimy się obawiać.

Oczywiście pamiętajmy o tym, że można śmiało z czasem odsprzedawać swoje starsze ubrania i inwestować w nowe. Mało osób zdaje sobie sprawę, że zwłaszcza torebki nie tracą na wartości. Dzięki temu możemy je sprzedać w bardzo podobnej cenie, w której je kupiliśmy. Jest to dla nas naprawdę bardzo dobra wiadomość. Czy zatem jeśli mamy nieco wolnej gotówki, to możemy ją zainwestować w torebki. Mamy oczywiście na myśli torebki od znanych projektantów. Torebki kupione w zwykłych sklepach, czy też na bazarach nie są nic warte. Są to torebki niestety bardzo słabej jakości. Inwestycja w tego typu produkty na pewno nie popłaca.

Artykuł powstał we współpracy z Answer

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne

Oglądanie Apple TV na telewizorach LG Smart TV już możliwe

LG wprowadza nowe aplikacje od Apple na swoje telewizory...

Apple wypuszcza iOS 16.3. Jak przyspieszyć iPhone po aktualizacji?

Aktualizacja iOS 16.3 na Apple jest już dostępna. Użytkownicy...

Tryb akcji na iPhone 14 – jak go włączyć i z niego korzystać

Nie każdy wie, że nowe modele iPhone’a 14 od...

Canon EOS R5 Mark II – aparat, który zechcesz mieć

Canon EOS R5 Mark II to nadchodzący następca pełnoklatkowego...

Na co zwrócić uwagę kupując kamery kopułkowe?

Kamery kopułkowe są jednym z popularniejszych rozwiązań do monitorowania...

Czy na Islandii można latać dronem?

Islandia jest pięknym krajem, pełnym niezwykłej przyrody i krajobrazów,...
0
Would love your thoughts, please comment.x