TP-Link Deco E3 – domowy system WiFi Mesh z dodatkowym modułem

Właściciele domów jednorodzinnych lub kilkupokojowych mieszkań często mają problemy z zanikającym sygnałem sieci bezprzewodowej lub zbyt długim buforowaniem. System Deco E3 od TP-Link pozwala w prosty i przystępny cenowo sposób rozwiązać wszystkie problemy związane z martwymi strefami WiFi.

System Deco E3 składa się z zestawu urządzeń Deco E4 oraz Deco M3W. Deco E4, podobnie jak poprzednie modele z rodziny Deco, pozwala na zbudowanie wydajnej sieci WiFi w dużym mieszkaniu lub  jednorodzinnym domu. Routery Deco współpracują ze sobą, aby tworzyć jednolitą sieć WiFi. Podczas przemieszczania się po domu twój telefon lub tablet zawsze połączy się z routerem Deco, który oferuje mu najlepsze połączenie, bez przerywania transferu, buforowania czy spadków prędkości. Deco E4 pracuje w standardzie 802.11ac, oferując przepustowość do 867 Mb/s w paśmie 5GHz oraz do 300 Mb/s w 2.4GHz. Każda jednostka Deco E4 wyposażona jest również w 2 porty Ethernet 10/100Mb/s, które pozwalają połączyć z Internetem urządzenia nieposiadające karty sieciowej WiFi.

Deco M3W służy do rozbudowania systemu WiFi Mesh, składającego się z dowolnych jednostek Deco. Jego instalacja skutecznie rozwiązuje problemy z zasięgiem zwiększając obszar, do którego dociera sygnał nawet o 140 m2. Deco M3W oferuje przepustowość do 867 Mb/s w paśmie 5GHz oraz do 300 Mb/s w 2.4GHz.

Kompaktowe rozmiary Deco M3W sprawiają, że urządzenie można zainstalować niemal wszędzie, dostosowując jego umiejscowienie do własnych potrzeb. Wystarczy podłączyć je do dowolnego gniazdka w przedpokoju, kuchni, garażu, czy też piwnicy, by korzystać z szybkich połączeń WiFi Mesh na bardzo dużej powierzchni. Optymalne miejsce na instalację wskaże inteligentny wskaźnik sygnału.

Konfiguracja i zarządzanie systemem Deco E3 jest niezwykle proste. Wystarczy zainstalować aplikację TP-Link Deco, dostępną na urządzenia z systemem Android i iOS, a następnie podążać za wskazówkami wyświetlanymi na ekranie smartfona. Deco zajmie się resztą, łącznie z wyborem najlepszych miejsc do instalacji urządzeń. Ten niezawodny mesh jest także kompatybilny z innymi modelami Deco, a do tego może być zarządzany za pomocą Amazon Alexa lub IFTTT.

Co więcej, system Deco E3 posiada kontrolę rodzicielską, która dba o bezpieczeństwo dzieci w Internecie. Dzięki tej funkcji można m.in. stworzyć osobne profile dla wszystkich domowników i ustawić dla nich limity czasowe. Ponadto, urządzenie oferuje możliwość ustawienia filtrów, które w zależności od wieku będą blokowały dostęp do różnych treści. Każdy z rodziców może też sprawdzić  strony internetowe odwiedzane przez swoje dzieci.

System Deco E3 (router Deco E4 i dodatkowy moduł Deco M3W) gwarantuje zasięg WiFi, obejmujący obszar do 220 m2.

Produkt objęty jest 3-letnią gwarancją. Więcej informacji na temat Deco E3 dostępne jest na stronie internetowej.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne

Oglądanie Apple TV na telewizorach LG Smart TV już możliwe

LG wprowadza nowe aplikacje od Apple na swoje telewizory...

Apple wypuszcza iOS 16.3. Jak przyspieszyć iPhone po aktualizacji?

Aktualizacja iOS 16.3 na Apple jest już dostępna. Użytkownicy...

Tryb akcji na iPhone 14 – jak go włączyć i z niego korzystać

Nie każdy wie, że nowe modele iPhone’a 14 od...

Canon EOS R5 Mark II – aparat, który zechcesz mieć

Canon EOS R5 Mark II to nadchodzący następca pełnoklatkowego...

Na co zwrócić uwagę kupując kamery kopułkowe?

Kamery kopułkowe są jednym z popularniejszych rozwiązań do monitorowania...

Czy na Islandii można latać dronem?

Islandia jest pięknym krajem, pełnym niezwykłej przyrody i krajobrazów,...
0
Would love your thoughts, please comment.x