More

  Unikatowy OnePlus Open w wersji Voyager Black na Black Friday

  OnePlus z ofertą na Black Friday. Marka wprowadza na rynek europejski swój flagowy model OnePlus Open w nowym, eleganckim kolorze Voyager Black.

  OnePlus Open Voyager Black

  OnePlus Open, został uznany za jeden z najbardziej pożądanych smartfonów w historii firmy – teraz dostępny jest w wyjątkowej wersji kolorystycznej Voyager Black. Ten model wyróżnia się nie tylko kolorem, ale także unikalną obudową z wegańskiej skóry, co jest nowością w porównaniu do wersji Emerald Dusk z matowymi szklanymi pleckami.

  Oprócz eleganckiego wyglądu telefon oferuje potrójny system aparatów współtworzony przez Hasselblad i zaawansowany system OxygenOS 13.2 Open Canvas.

  OnePlus Open

  Black Friday i OnePlus

  Black Friday to idealna okazja, aby stać się posiadaczem tego urządzenia. OnePlus przygotował atrakcyjne zniżki dla swoich klientów, w tym 250 euro obniżki na model Voyager Black. Dodatkowo studenci mogą skorzystać z dodatkowego 10% rabatu. Oferta jest ograniczona czasowo, od 17-go do 30-go listopada.

  Inne oferty OnePlus na Black Friday

  Oprócz OnePlus Open producent oferuje również zniżki na inne swoje produkty. OnePlus 11, OnePlus Pad, a także Nord 3 Lite 5G dostępne są z atrakcyjnymi rabatami i dodatkowymi prezentami, takimi jak etui czy słuchawki. Te oferty również obowiązują w tych samych terminach co promocja na OnePlus Open Voyager Black.

  Rafał
  Rafał
  Właściciel / Redaktor Naczelny Numag.pl / Pasjonat brytyjskiej muzyki i włoskiej motoryzacji. W wolnych chwilach oddaje się treningom siłowym i jeździe na rowerze. Uwielbia literaturę popularnonaukową i konsolowe gry fabularne.

  Nowe