Wymiana szybki w telefonach iPhone to usługa sprawdzana przed wypuszczeniem jej na rynek

Nie tylko producenci przygotowują się do premier swoich produktów. Wraz z gotowością sprzedażową konkretnego urządzenia (telefonu) wiele firm wprowadza swoje dodatki, rozwiązanie oraz nowe usługi, których producent nie jest nam w stanie zaoferować. Jedną z nich są pogwarancyjne usługi naprawcze, dokładniejsze i różniące się od tych oferowanych u producenta.

Każdy serwis telefonów iPhone, zanim zaoferuje swoim klientom wybraną usługę sam musi  być jej pewnym. W tym celu należy dokładnie wykonać testy, czy odpowiednia forma naprawy jest możliwa. Patrząc jednak na telefony iPhone można z całą pewnością stwierdzić, że wymiana szybki iPhone 13 Pro nie różni się niczym specjalnym od modelu w wersji 12 Pro. Oczywiście przebieg naprawy jest nieco inny, ale najważniejsze, że jest wykonany i to niemalże w bardzo podobny sposób. Serwis telefonów iPhone musi mieć pewność, że naprawa telefonu jest możliwa, ponieważ podejmują się zobowiązania przed klientem. Tym bardziej pewność musi być większa, jeśli chodzi o markę Apple, która lubi utrudniać serwisantom i klientom życie.

Niektóre punkty napraw pogwarancyjnych tuż po premierze najnowszego iPhone’a kupują to urządzenie, aby sprawdzić jak będzie przebiegał proces wymiany szybki. Inni obserwują globalne media lub zagranicznych YouTuberów, którzy bardzo szybko wykonują pierwsze „publiczne” rozbiórki urządzenia. Jeszcze inni zapewniają swoim pracownikom stosowne szkolenia uczestnicząc w programie niezależnego dostawcy usług naprawczych. Jest to specjalny program oferowany przez producenta, który dostarcza takim punktom wiedzy technicznej oraz dużego wsparcia. W każdym przypadku serwis telefonów iPhone musi mieć pełną wiedzę, jak dokładnie wymienić szybkę lub inaczej naprawić najnowszego smartfona od Apple.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne

Smartfon z mocną baterią? Poznaj możliwości Galaxy A13

Nie da się ukryć, że w ostatnim czasie najbardziej...

Samsung S21 FE vs S20 FE. Czy nowszy model jest warty dopłaty?

Szukasz nowego telefonu dla siebie lub swoich bliskich? Jednym...

Czym seria M Samsunga różni się od serii A?

Z roku na rok liczba wprowadzanych na rynek smartfonów...

Jak zainstalować presety do Adobe Lightroom?

Presety oraz profile do Adobe Photoshop Lightroom i Lightroom...

Wyjaśnienie RTP w sloty online

Jeśli chcesz dowiedzieć się, czym jest RTP w automatach,...

Pierwszy zwiastuj filmu John Wick: Chapter 4 już dostępny!

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich fanów serii John Wick....
0
Would love your thoughts, please comment.x