Wyprzedaż Volkswagenów z rocznika 2016

Trwa wyprzedaż Volkswagenów z roku produkcji 2016. Nowe samochody są oferowane teraz z rabatem wynoszącym aż 21.000 zł. Ofertę aut dostępnych w wyprzedaży można szybko sprawdzić na stronie internetowej, która w łatwy sposób umożliwia znalezienie Volkswagena dostępnego od ręki i jak najbliższej miejsca zamieszkania.

Dla poszczególnych modeli rabat na nowe Volkswageny wyprodukowane w 2016 roku wynosi:

• up! – 3.000 zł,
• Polo Start – 4.500 zł,
• Polo – 5.000 zł,
• Golf (hatchback, Variant i Sportsvan) – 10.000 zł,
• Jetta – 12.000 zł,
• Beetle – 10.000 zł,
• Scirocco – 15.000 zł,
• Touran – 8.000 zł,
• Tiguan – 8.000 zł,
• Passat (limuzyna, Variant, Alltrack) – 11.000 zł lub 13.000 zł (w zależności od wyposażenia),
• CC – 21.000 zł,
• Sharan – 17.000 zł,
• Touareg – 20.000 zł.

Ponadto, do końca grudnia przy zakupie kompletu kół zimowych z obręczami z lekkich stopów do modeli – up!, Polo, Golf, Beetle, Tiguan i Passat nabywcy otrzymają rabat w wysokości 500 zł do wykorzystania na zakup oryginalnych akcesoriów Volkswagen.

W znalezieniu Volkswagena dostępnego od ręki bardzo pomocna jest strona internetowa, przygotowana dla samochodów oferowanych w wyprzedaży. Dzięki niej można szybko sprawdzić nie tylko podstawowe parametry samochodu (wersję silnika, rodzaj skrzyni biegów, liczbę drzwi, wyposażenie czy kolor nadwozia), ale również jego lokalizację. Na stronie znajdują się również linki do informacji o pakietach przeglądów i opiece pogwarancyjnej (Volkswagen Safe+).

Modele Volkswagena są także dostępne w atrakcyjnym finansowaniu przygotowanym przez Volkswagen Financial Services. Dla klientów prywatnych jest to kredyt EasyDrive, a dla przedsiębiorców – leasing EasyDrive. W obydwu przypadkach miesięczne raty są wyjątkowo niskie, czasem nawet dwukrotnie niższe w porównaniu z tradycyjnymi formami finansowania. Jak niskie mogą być miesięczne raty z wyprzedażowym rabatem na auta z rocznika 2016?

Na przykład nowy Volkswagen up! o mocy 60 KM, w wersji wyposażenia take up! jest dostępny za 389 zł miesięcznie. Tyle wyniesie rata kredytu EasyDrive, przy umowie na 48 miesięcy, 20-procentowej opłacie wstępnej i rocznym limicie 20 tys. km. Kwota miesięcznej raty została wyliczona z uwzględnieniem 3.000 zł wyprzedażowego rabatu od ceny samochodu.

Miesięczna rata w kredycie EasyDrive w przypadku Volkswagena Golfa (wersja Start o mocy 85 KM) wyniesie tylko 548 zł, przy identycznych parametrach: umowa na 48 miesięcy, wpłata własna 20 procent i limit 20 tys. km rocznie. Raty również zostały wyliczone z uwzględnieniem rabatu, który dla Golfa z roku 2016 wynosi aż 10 000 zł.

 

Źródło: inf. prasowa – Volkswagen

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne

Oglądanie Apple TV na telewizorach LG Smart TV już możliwe

LG wprowadza nowe aplikacje od Apple na swoje telewizory...

Apple wypuszcza iOS 16.3. Jak przyspieszyć iPhone po aktualizacji?

Aktualizacja iOS 16.3 na Apple jest już dostępna. Użytkownicy...

Tryb akcji na iPhone 14 – jak go włączyć i z niego korzystać

Nie każdy wie, że nowe modele iPhone’a 14 od...

Canon EOS R5 Mark II – aparat, który zechcesz mieć

Canon EOS R5 Mark II to nadchodzący następca pełnoklatkowego...

Na co zwrócić uwagę kupując kamery kopułkowe?

Kamery kopułkowe są jednym z popularniejszych rozwiązań do monitorowania...

Czy na Islandii można latać dronem?

Islandia jest pięknym krajem, pełnym niezwykłej przyrody i krajobrazów,...
0
Would love your thoughts, please comment.x