Zaprojektuj plakat do „Super Mario Bros. Film” i weź udział w konkursie

0
307

26 maja na ekranach kin zadebiutuje pełnometrażowa animacja „Super Mario Bros. Film”, która przeniesie nas do magicznej krainy gier. W filmie Super Mario, ikona rozrywki, staje przed trudnym zadaniem uratowania swojego brata i baśniowej krainy, której władczynią jest księżniczka Peach.

Nasz bohater będzie musiał wykazać się sprytem, męstwem i odwagą, aby udowodnić swoje bohaterstwo rodzinie i wszystkim fanom gier na całym świecie. Ale to nie wszystko!

Zaprojektuj plakat i weź udział w konkursie!

Z okazji Dnia Dziecka Cinema City przygotowało wyjątkowy konkurs dla najmłodszych widzów. W dniach 26 – 28 maja, po seansie filmu „Super Mario Bros. Film” w kinach Cinema City, każdy ma szansę wziąć udział w zabawie. Wystarczy, że zaprojektujesz własny plakat do tego filmu i zgłosisz go do konkursu na stronie mariokonkurs.cinema-city.pl.

Jury konkursu wybierze trzy najciekawsze prace, a ich twórców nagrodzi zestawami klocków LEGO z ulubionymi postaciami z gry Super Mario Bros. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 1 czerwca, aby Dzień Dziecka był jeszcze przyjemniejszy. To doskonała okazja, aby Twoje dziecko zaprezentowało swoje artystyczne umiejętności i otrzymało fantastyczną nagrodę!

„Super Mario Bros. Film” w kinach

Warto również wspomnieć, że seanse filmu „Super Mario Bros. Film” będą dostępne w różnych formatach, takich jak IMAX i 4DX. Dzięki temu całe rodziny będą miały możliwość przeżycia niezapomnianych wrażeń razem z ukochanym bohaterem Mario. Ponadto Cinema City przygotowało Ofertę Rodzinną, która umożliwia rodzicom zakup biletu w cenie biletu dla dziecka – idealne rozwiązanie na rodzinny wyjazd do kina!

Twórcami filmu „Super Mario Bros. Film” są Chris Meledandri z Illumination, znany z serii „Minionki”, oraz legenda branży gier wideo, Shigeru Miyamoto z Nintendo. Ta dynamiczna kombinacja talentów zapewnia, że film przyniesie niezapomnianą rozrywkę i spektakularne przygody dla wszystkich fanów Mario i gier komputerowych.

Nie możesz przegapić tej fantastycznej okazji! Bilety na film „Super Mario Bros. Film” są już dostępne na stronie www.cinema-city.pl.

Źródło: Informacja prasowa

Leave a reply

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj