Zbiłeś szybkę w iPhonie? Zobacz, gdzie w Warszawie możesz ją naprawić

Firma Apple wydaje coraz to nowsze modele swoich smartfonów. Z roku na roku powstają telefony o wyższym poziomie zaawansowania, co sprawia, że potrzebują one specjalistycznych napraw. Cały wyświetlacz jest słabym ogniwem, ponieważ jest on powodem najczęstszy uszkodzeń. Pęknięcie szybki wpływa na wygląd estetyczny oraz na funkcjonalność smartfona.  

Jak wybrać odpowiedni serwis iPhone?

Na samym początku warto znaleźć stronę internetową serwisu, przejrzeć ofertę i zadzwonić. Dla wielu osób czas realizacji jest bardzo ważny. Często serwisy oferują naprawę bez wychodzenia z domu. Kurier przyjeżdża po nasz telefon, następnie po naprawie, smartfon wraca do nas tą samą drogą. Komfortowe rozwiązanie, ponieważ nie musimy stać w korkach, tracić czasu, a nasze urządzenie wróci do nas w uzgodnionym terminie. 

Podczas szukania odpowiedniego punktu należy wybrać profesjonalistów. Każdy telefon składa się z delikatnych części, które należy wymieniać z precyzją i cierpliwością. Jeden zły ruch może uszkodzić nasz telefon, a koszt wymiany szybki w iPhone są spore. Najczęściej serwis możemy znaleźć poprzez wpisanie w wyszukiwarkę wymiana szybki Warszawa

Czy warto wymieniać szybkę samodzielnie? 

Jeśli nie mamy odpowiedniego doświadczenia, tak skomplikowana wymiana może uszkodzić wyświetlacz lub płytę główną. Cały ekran jest ze sobą złączny rozdzielenie go na poszczególne części i wymiana szybki może być dużym problemem. Lepiej udać się do specjalistów, którzy wykonają taką naprawdę do kilkunastu minut. Specjalistyczny sprzęt skutecznie ułatwia im pracę, przez co może być okna wykonana dokładnie i precyzyjnie.

W przypadku iPhone’a koszty wyświetlacza są spore, dlatego warto wymienić szybkę wcześniej. Każde pękniecie, może doprowadzić do uszkodzenia innych podzespołów. Często w świecie telefonów mówi się, że lepiej  „zapobiegać niż leczyć”. Szkło hartowane i jakościowe etui mogą uchronić nas przed ewentualnymi uszkodzeniami. 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne

Samsung S21 FE vs S20 FE. Czy nowszy model jest warty dopłaty?

Szukasz nowego telefonu dla siebie lub swoich bliskich? Jednym...

Czym seria M Samsunga różni się od serii A?

Z roku na rok liczba wprowadzanych na rynek smartfonów...

Jak zainstalować presety do Adobe Lightroom?

Presety oraz profile do Adobe Photoshop Lightroom i Lightroom...

Wyjaśnienie RTP w sloty online

Jeśli chcesz dowiedzieć się, czym jest RTP w automatach,...

Pierwszy zwiastuj filmu John Wick: Chapter 4 już dostępny!

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich fanów serii John Wick....

Nowa wersja aplikacji Spotify na WatchOS

Posiadasz smartwatch z systemem WatchOS i korzystasz ze Spotify?...
0
Would love your thoughts, please comment.x