More

  Zobacz spot nadchodzącej premiery S24 i Samsung Galaxy AI

  Samsung zapowiada nową erę sztucznej inteligencji z serią Galaxy S24, uruchamiając kampanię promocyjną z nowym reklamowym wideo. Filmik przedstawia historię telefonów komórkowych marki.

  Podróż przez historię telefonów Samsung rozpoczyna się w 1988 roku od modelu przypominającego cegłę, który umożliwiał prowadzenie rozmów telefonicznych bez konieczności korzystania z przewodów. Następnie przechodzimy do 1999 roku, kiedy to firma wprowadziła na rynek swój pierwszy telefon z telewizją, wykorzystując standard cyfrowej transmisji multimedialnej (DMB) do nadawania sygnału telewizyjnego na żywo. Kolejny przystanek to 2011 rok i debiut oryginalnego Galaxy Note, który zapoczątkował erę telefonów z dużym ekranem.

  W 2014 roku Samsung zaprezentował Galaxy S5, oferując masowemu odbiorcy odporność na wodę i pył oraz Galaxy S6 Edge, który wprowadził płatności bezprzewodowe za pomocą Samsung Pay. Ostatnim urządzeniem zaprezentowanym w reklamie jest Galaxy Z Flip, który wraz z modelem Z Fold otworzył drogę do smartfonów z elastycznymi ekranami. Reklama kończy się zwiastunem „nowej ery mobilności” z sylwetką modelu S24 Ultra.

  źródło: gsmarena.com

   

  Rafał
  Rafał
  Właściciel / Redaktor Naczelny Numag.pl / Pasjonat brytyjskiej muzyki i włoskiej motoryzacji. W wolnych chwilach oddaje się treningom siłowym i jeździe na rowerze. Uwielbia literaturę popularnonaukową i konsolowe gry fabularne.

  Nowe