More

  Apple Vision Pro. Niewiarygodna ilość zamówień w jeden weekend!

  Headset od Apple przyciąga ogromne zainteresowanie wśród konsumentów. W ciągu pierwszego weekendu przedsprzedaży oszacowano, że sprzedano od 160 000 do 180 000 sztuk tego urządzenia. Entuzjazm wśród chętnych spowodował również pewne wyzwania, w tym przesunięcie dat dostaw dla niektórych kupujących, którzy mogą musieć poczekać dłużej na swoje egzemplarze.

  Czas dostawy Vision Pro wydłużył się do 5-7 tygodni i pozostał niezmieniony nawet po 48 godzinach. Oczekuje się, że popyt osłabnie po złożeniu zamówień przez pierwszych kupujących, co jest oczywiście dość standardowym zjawiskiem, obserwowanym również w przypadku iPhone’ów.

  fot. Apple

  Apple ma potencjał dostarczyć 500 000 sztuk Vision Pro w bieżącym 2024 roku bez większych przeszkód. Biorąc pod uwagę ogromną bazę aktywnych użytkowników Apple, wynoszącą 1,2 miliarda, nawet jeśli tylko 0,007% z nich zdecyduje się na zakup Vision Pro po przedsprzedaży, urządzenie to może szybko zostać wyprzedane. Headset jest uważany za produkt niszowy.

  fot. Apple

  Perspektywy sprzedaży Apple Vision Pro

  Potencjał sprzedaży gogli Vision Pro pokazuje, jak wielką rolę Apple odgrywa na rynku urządzeń technologicznych. Ta prognoza podkreśla także niszowy charakter produktu i jego możliwości rozwoju. Gogle od Apple, mimo wyzwań logistycznych i produkcyjnych zapowiadają się na kolejny sukces firmy z Cupertino.

  Rafał
  Rafał
  Właściciel / Redaktor Naczelny Numag.pl / Pasjonat brytyjskiej muzyki i włoskiej motoryzacji. W wolnych chwilach oddaje się treningom siłowym i jeździe na rowerze. Uwielbia literaturę popularnonaukową i konsolowe gry fabularne.

  Nowe