More

  Czy to najlepsza Toyota Corolla do tej pory? Sprawdź!

  Nie możemy przecenić znaczenia, jakie dla przyszłości motoryzacji ma hybrydowa technologia. A co jeśli powiemy Wam, że Corolla, jedna z najpopularniejszych Toyot w Polsce, właśnie poszła jeszcze o krok dalej?

  Chodzi oczywiście o innowacyjną technologię piątej generacji hybrydowej. Silnik 1.8 Hybrid, czy może jednak bardziej pociągająca jednostka 2.0 Hybrid? Oszczędność paliwa, dłuższy czas jazdy w trybie elektrycznym.

  Toyota Corolla TS Kombi

  Bezpieczeństwo i multimedia

  Czy zastanawialiście się kiedyś, co by było, gdyby Wasz samochód mógł „myśleć” o Waszym bezpieczeństwie?

  System Toyota T-MATE ma być jak osobisty anioł stróż, który czuwa nad nami podczas jazdy. Od układu wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia po inteligentny tempomat adaptacyjny. Jest też nowy system multimedialny Toyota Smart Connect. 10,5-calowy ekran dotykowy i nawigacja online aktualizowana w czasie rzeczywistym.

  Toyota Corolla TS Kombi

  Corolla dla wymagających?

  Nowa Corolla TS Kombi. Wygodny i przestronny bagażnik? Proszę bardzo. Bogate wersje wyposażenia, które można dostosować do indywidualnych potrzeb? Nie ma sprawy. Czy chodzi o wersję Active z podstawowym wyposażeniem, czy o bardziej ekskluzywną, sportową odmianę GR SPORT, Toyota zadbała o to, by każdy znalazł coś dla siebie.

  Toyota Corolla TS Kombi z silnikiem 1.8 Hybrid w wersji wyposażenia Active kosztuje od 126 900 zł.

  Rafał
  Rafał
  Właściciel / Redaktor Naczelny Numag.pl / Pasjonat brytyjskiej muzyki i włoskiej motoryzacji. W wolnych chwilach oddaje się treningom siłowym i jeździe na rowerze. Uwielbia literaturę popularnonaukową i konsolowe gry fabularne.

  Nowe