More

  Nowa aktualizacja systemu PS5 a w niej…

  Sony wypuściło właśnie najnowszą aktualizację firmware 24.03-09.20.00 dla PlayStation 5, którą można już pobrać. Paczka danych waży 1,2 GB i przynosi kilka znaczących zmian, które poprawiają komfort korzystania z konsoli.

  Udoskonalenia i nowe funkcje

  Podstawą aktualizacji jest dalsze poprawianie stabilności systemu oraz użyteczności komunikatów na różnych ekranach. Jednak to, co może najbardziej przyciągnąć uwagę graczy, to rozszerzenie funkcji Pomocy Społeczności. Teraz, korzystając z PS5, użytkownicy mają dostęp do podpowiedzi tworzonych na bazie filmów z rozgrywki innych graczy. Te pomocne wskazówki są dostępne w obsługiwanych grach, a aby wziąć w nich udział, wystarczy ustawić automatyczne przechwytywanie filmów z rozgrywki w opcjach konsoli.

  Jeśli chcesz aktywować Pomoc Społeczności w grze, przejdź do Ustawienia > Przechwytywanie i transmisje > Przechwytywanie > Automatyczne przechwytywanie i zaznacz opcję Weź udział w Pomocy Społeczności w grach. To proste, a może znacząco ułatwić i umilić Twoją rozgrywkę.

  aktualizacja systemu PS5

  Co jeszcze?

  Oprócz poprawek w stabilności i nowych funkcji Sony wprowadziło także ulepszenia w zarządzaniu komunikatami dotyczącymi gry zdalnej.

  Teraz, jeśli podczas zdalnej sesji gry na ekranie pojawia się ciągły komunikat „Połączono grę zdalną”, można go łatwo ukryć w ustawieniach systemowych.

  Zobacz też:
  PS5 Pro ulepszy obecne gry za pomocą Trinity Enhanced
  Nowa aktualizacja PS5: lepszy dźwięk DualSense i regulacja podświetlenia konsoli
  PS5 Pro | Moc i data premiery!

  Rafał
  Rafał
  Właściciel / Redaktor Naczelny Numag.pl / Pasjonat brytyjskiej muzyki i włoskiej motoryzacji. W wolnych chwilach oddaje się treningom siłowym i jeździe na rowerze. Uwielbia literaturę popularnonaukową i konsolowe gry fabularne.

  Nowe