More

  Specjalna edycja GeForce RTX 4070 iCHILL X3 od INNO3D

  Karta graficzna GeForce RTX 4070 w specjalnej edycji iCHILL X3 od marki INNO3D. Karta oparta na procesorze AD104 (5 nm) z 5888 jednostkami CUDA oferuje świetną wydajność. Jej 12 GB pamięci VRAM GDDR6X zapewnia płynność grafiki w najnowszych grach. Zegar GPU osiągający 2535 MHz gwarantuje niezawodność nawet w najbardziej intensywnych scenach.

  GeForce RTX 4070 iCHILL X3

  Karta wyróżnia się systemem chłodzenia z trzema potężnymi wentylatorami, a także modnym podświetleniem LED ARGB. Wyposażenie to nie tylko efektywnie odprowadza ciepło, ale także dodaje stylu komputerowym zestawom.

  GeForce RTX 4070 iCHILL X3 jest wyposażona w standardowe porty wideo oraz nowoczesne gniazdo zasilania, co ułatwia kompatybilność z większością obudów i zasilaczy (zalecana moc 600 W). Produkt dostępny w cenie około 3100 zł.

  PEŁNA SPECYFIKACJA

  Rafał
  Rafał
  Właściciel / Redaktor Naczelny Numag.pl / Pasjonat brytyjskiej muzyki i włoskiej motoryzacji. W wolnych chwilach oddaje się treningom siłowym i jeździe na rowerze. Uwielbia literaturę popularnonaukową i konsolowe gry fabularne.

  Nowe