More

  Hit Netflixa wraca! Kiedy obejrzymy 2 sezon Squid Game?

  Serial zadebiutował w 2021 roku, szybko stał się globalnym fenomenem, zdobywając uznanie zarówno widzów, jak i krytyków.

  Pierwszy sezon „Squid Game”, składający się z dziewięciu odcinków, został nominowany do 14 nagród Emmy, w tym za najlepszy serial dramatyczny – pierwszy raz dla serialu nieanglojęzycznego. Produkcja zdobyła również trzy Złote Globy, w tym nagrodę za najlepszy serial dramatyczny. Serial zyskał uznanie na gali nagród Screen Actors Guild, zdobywając wyróżnienia w kategoriach aktorskich. Po miesiącach spekulacji Netflix potwierdził w styczniu 2022 roku, że prace nad drugim sezonem ruszą pełną parą.

   

  Netflix potwierdził, że drugi sezon koreańskiego serialu „Squid Game” zadebiutuje jeszcze w tym roku. Informacja ta została przekazana inwestorom w liście, w którym wspomniano również o innych nadchodzących tytułach platformy, w tym nowych sezonach „The Diplomat”, „Bridgerton” czy „Empress”.

  „Squid Game” rozszerzył swój wszechświat o niezaplanowane wcześniej projekty, takie jak reality show „Squid Game: The Challenge” oraz nadchodząca gra wideo. CEO Netflixa, Ted Sarandos, podkreślił, że to dopiero początek „wszechświata Squid Game”.

  Rafał
  Rafał
  Właściciel / Redaktor Naczelny Numag.pl / Pasjonat brytyjskiej muzyki i włoskiej motoryzacji. W wolnych chwilach oddaje się treningom siłowym i jeździe na rowerze. Uwielbia literaturę popularnonaukową i konsolowe gry fabularne.

  Nowe