More

  IMAX Day – największe hity kinowe na największych ekranach

  24 września we wszystkich kinach BNP Paribas IMAX w Polsce będzie miała miejsce specjalna okazja dla miłośników filmów. W ramach IMAX Day organizowanego przez Cinema City, widzowie będą mieli szansę ponownie zobaczyć wybrane tytuły filmowe na ogromnych ekranach IMAX. Specjalne seanse odbędą się w sześciu miastach: Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi i Katowicach.

  Wybrane filmy w atrakcyjnej cenie

  Dzięki tej inicjatywie, za specjalną cenę 18 zł, można będzie obejrzeć następujące filmy:

  • „Barbie” – specjalna edycja IMAX z dodatkowymi scenami, premierowo w technologii IMAX,
  • „Avatar: Istota wody”,
  • „Strażnicy Galaktyki: Volume 3”,
  • „Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One”,
  • „Dzikie z natury — Born to Be Wild”.

  Należy zwrócić uwagę, że przy seansach 3D będzie konieczna dodatkowa opłata 4,90 zł za okulary.

  Doświadczenie IMAX

  Technologia IMAX oferuje widzom niezrównane wrażenia w świecie kina. Polskie ekrany IMAX mogą mieć wymiary dochodzące do 24 metrów szerokości i 18 metrów wysokości. Charakteryzuje się ona krystalicznym obrazem, wyraźniejszym kontrastem, głębszym nasyceniem koloru oraz niezwykłą jakością dźwięku. Amfiteatralny układ sali oraz niezwykła wielkość ekranów gwarantują niezapomniane wrażenia podczas seansu.

  Szczegółowe informacje o wybranych filmach:

  • „Dzikie z natury – Born to Be Wild”: Dokument przygodowy ukazujący los dzikich zwierząt i wsparcie udzielane im przez ludzi. Film skupia się na procesie wychowywania młodych orangutanów i słoni.
  • „Strażnicy Galaktyki: Volume 3”: Trzecia część przygód znanej bandy bohaterów, którzy muszą naprawić szkody wyrządzone przez Thanosa. Peter Quill, główny bohater, musi zmierzyć się z przeszłością jednego ze swoich towarzyszy.
  • „Barbie”: Film przedstawia nieco inną historię znanej lalki. Główna bohaterka przenosi się do prawdziwego świata, gdzie czeka na nią wiele niespodzianek.
  • „Avatar: Istota wody”: Kontynuacja filmu „Avatar”. Akcja dzieje się dziesięć lat po wydarzeniach z pierwszej części i skupia się na losach rodziny Jake’a i Neytiri.
  • „Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One”: Ethan Hunt wyrusza na kolejną misję, aby powstrzymać groźną broń, która zagraża ludzkości.

  Warto zaznaczyć, że posiadacze kart Unlimited mogą wziąć udział w seansach IMAX Day po uiszczeniu standardowej opłaty za format IMAX.

  Rafał
  Rafał
  Właściciel / Redaktor Naczelny Numag.pl / Pasjonat brytyjskiej muzyki i włoskiej motoryzacji. W wolnych chwilach oddaje się treningom siłowym i rowerowi. Uwielbia literaturę popularnonaukową i konsolowe gry fabularne

  Nowe