Jak chronić kluczyk przed kradzieżą na walizkę?

Nowoczesna technologia w samochodach pozwala na bezkluczykowe otwarcie i uruchomienie silnika samochodu. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, za które odpowiada kluczyk keyless. Niestety niesie za sobą też ryzyko, że sygnał kluczyka zostanie przejęty przez przestępców.

Nazywa się to kradzieżą na tak zwaną walizkę. Podobnie sygnał może zostać przejęty z pilota bramy wjazdowej czy garażowej i ułatwić dostęp do posesji, garażu oraz domu. Jak się przed tym chronić?

Etui na kluczyk keyless – co to takiego?

Rozwiązaniem w tej sytuacji jest etui antykradzieżowe na kluczyk keyless. Zabezpiecza nasz pilot przed skopiowaniem sygnału. Sygnał z kluczyka jest chroniony dzięki specjalnej folii umieszczonej wewnątrz pokrowca. Jego dodatkową funkcją jest ochrona kluczyka przed uszkodzeniem i zniszczeniem przy upuszczeniu kluczyka i upadku. Etui chroni też karty płatnicze z systemem PAYPASS przed skopiowaniem i utratą pieniędzy.

Pudełko na kluczyki blokujące fale radiowe – podstawowe funkcje

Myśląc szerzej w dziedzinie ochrony, wprowadzono zabezpieczenia również na inne urządzenia emitujące sygnały radiowe. Są to pilot do bramy wjazdowej i garażowej, telefon komórkowy czy też zapasowy kluczyk do auta. Bezkonkurencyjną koncepcją okazało się pudełko antykradzieżowe na kluczyk keyless, mogące pomieścić te wszystkie rzeczy razem, w jednym miejscu, pod ręką. Również wyposażone w specjalny materiał, dzięki czemu w podobny sposób jak etui chroni przed skopiowaniem sygnału.

Pudełko na kluczyk keyless czy etui zabezpieczające kluczyki keyless do samochodu?

Co zatem wybrać? Wszystko zależy od naszych potrzeb. Etui na kluczyk blokujące fale radiowe przyda się tym, którzy zamierzają chronić w nim wyłącznie pilota do auta, bądź karty kredytowe. Należy go nosić ze sobą w kieszeni, czy torebce i chronić nasz pojazd wszędzie tam, dokąd jedziemy. Pudełko zabezpieczające kluczyki typu keyless do samochodu będzie idealnym rozwiązaniem dla posiadaczy wielu urządzeń emitujących fale radiowe i radio pochodne RFID, GSM, WIFI, Bluetooth w domu. Jest bardzo pojemne, zmieszczą się w nim wszystkie piloty, a jego elegancki wygląd sprawi, że stanie się ono ozdobą w domu.

Tak naprawdę należy jednak sprawić sobie oba rozwiązania: pudełko antykradzieżowe na kluczyk samochodowy oraz pokrowiec na kluczyk keyless. Doskonale się uzupełniają i chronią Twoją własność. Gdy zdecydujesz się na ich kupno, koniecznie zajrzyj do naszego sklepu internetowego, w którym na pewno znajdziesz odpowiedni dla siebie model. Dostępne modele znajdziesz w sklepie www.etuisilikonowe.pl, kliknij tu.

Źródło: www.etuisilikonowe.pl

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne

Blik dołączy do SWIFT. Co się zmieni?

Według informacji podawanych przez biuro prasowe Polski Standard Płatności,...

Druk 3D w Ikea. Zestaw akcesoriów już w sprzedaży. Jak wyglądają?

Ikea to chyba jeden z ulubionych sklepów wielu Polaków....

System Business Intelligence pozwoli Twojej firmie rosnąć!

Pandemia przyśpieszyła digitalizację. Sporo biznesów się zamknęło, ale wiele...

12 starterów do rozmów, które doceni każda dziewczyna na Tinderze

Ktoś kiedyś powiedział: „Pierwsze wrażenie jest ostatnim wrażeniem” i...

Apple planuje wprowadzić usługę zakupów bazując na aplikacji Zdrowie

Apple testuje nowe usługi, które być może już niedługo...

Od kiedy Netflix wprowadzi reklamy? Zdradził to w wewnętrznej notatce

Reklamy potrafią być dość irytujące, szczególnie jeśli pojawiają się...
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x