More

  Jak wyłączyć powiadomienia na Iphone?

  Jeśli chcesz całkowitego spokoju od powiadomień lub zmienić ich sposób i częstotliwość wyświetlania, jesteś posiadaczem Iphone –  ten poradnik jest dla Ciebie.

  Zmiana ustawień bezpośrednio z powiadomienia

  Jeśli otrzymasz powiadomienie, które chciałbyś wyciszyć, iPhone pozwala na szybką modyfikację jego ustawień. Wystarczy przesunąć powiadomienie w lewo, a następnie wybrać „Zarządzaj”. Pojawią się opcje „Dostarczaj cicho” lub „Wyłącz”. Wybierz odpowiednią dla siebie, a iPhone dostosuje się do Twojego wyboru.

  Jak całkowicie wyciszyć iPhone’a?

  Jeśli poszukujesz absolutnej ciszy, poza funkcją „Nie przeszkadzać”, iPhone posiada fizyczny przełącznik „Wycisz”. Znajduje się on po lewej stronie urządzenia. Wystarczy go przesunąć, aby wyciszyć wszystkie dźwięki powiadomień.

  Indywidualne zarządzanie powiadomieniami

  Nie chcesz wyłączyć wszystkich powiadomień, ale tylko niektóre? iPhone pozwala na indywidualne zarządzanie alertami. W Ustawieniach, pod zakładką Powiadomienia, możesz przeglądać listę wszystkich aplikacji i dostosowywać ich powiadomienia według własnych preferencji. Przyjrzyjmy się temu:

  Wejdź w Ustawienia

  Zakładka Powiadomienia daje Ci możliwość ogólnego sterowania wszystkimi powiadomieniami

  Możesz tutaj dostosować ogólny wygląd powiadomień i sposób w jaki mają się one wyświetlać

  W zakładce Powiadomienia zjedź nieco niżej, a wyświetli się lista Twoich aplikacji. Steruj każdą z nich z osobna

  Możesz tutaj dostosować powiadomienia z danej aplikacji

  Co się stanie, gdy wyłączysz powiadomienia?

  Nie ma powodu do niepokoju, jeśli zdecydujesz się wyłączyć powiadomienia. W każdej chwili możesz je przywrócić, korzystając z tych samych funkcji, które były używane do ich wyłączenia. Jeśli obawiasz się, że zapomnisz je włączyć, możesz ustawić sobie przypomnienie.

  Mamy nadzieję, że ten poradnik pomoże Ci lepiej zarządzać powiadomieniami na Twoim iPhonie!

  Rafał
  Rafał
  Właściciel i Redaktor Naczelny w NuMag.pl / Pasjonat brytyjskiej muzyki i włoskiej motoryzacji. W wolnych chwilach oddaje się treningom siłowym i rowerowi. Nałogowo czyta literaturę popularnonaukową i kocha konsolowe gry fabularne

  Nowe