More

  Krzysztof Stanowski i Kanał Zero. Przed nami nowa era mediów?

  Krzysztof Stanowski, znany dziennikarz sportowy, zgromadził niemal cały zespół techniczny z Kanału Sportowego do swojego nowego projektu. Stanowski na portalu „X” podkreślił swoje zadowolenie z powodzenia rekrutacji.

  Zatrzęsie polskim YouTube

  Przenosiny ekipy technicznej do Kanału Zero stanowią znaczący krok w rozwoju nowego projektu Stanowskiego. Dziennikarz, który w przeszłości założył m.in. serwis Weszło, tym razem stawia na unikalne podejście do tematyki sportowej, ograniczając ją do zaledwie 5% czasu antenowego. Zamiast tego, Kanał Zero będzie oferować różnorodne formaty, od porannych rozmów po specjalistyczne audycje.

  fot. Kanał Zero / Serwis Youtube

  Projekt życia

  Stanowski otwarcie mówi o Kanale Zero jako o swoim „projekcie życia”. Zwraca uwagę na różnice między tym przedsięwzięciem a jego wcześniejszymi dokonaKrzysztof Stanowski zbiera ekipę na swój nowy projekt, Kanał Zero. Czy to początek nowej ery?ami w świecie mediów. Dziennikarz podkreśla, że Kanał Zero to efekt jego osobistych doświadczeń i intuicji, niezależny od ograniczeń finansowych czy zewnętrznej kontroli.

  fot. WeszłoTV / serwis Youtube

  Kanał Zero, który oficjalnie wystartuje 1 lutego, już teraz budzi duże zainteresowanie wśród miłośników mediów sportowych. Przejście znaczącej części ekipy z Kanału Sportowego może świadczyć o zaufaniu, jakim cieszy się Stanowski w branży.

  Rafał
  Rafał
  Właściciel / Redaktor Naczelny Numag.pl / Pasjonat brytyjskiej muzyki i włoskiej motoryzacji. W wolnych chwilach oddaje się treningom siłowym i jeździe na rowerze. Uwielbia literaturę popularnonaukową i konsolowe gry fabularne.

  Nowe