More

  Mikołajkowy hit: Multiport LINQ by ELEMENTS dla każdego!

  Technologia ułatwia codzienne życie, a uniwersalne gadżety, takie jak multiporty stają się coraz bardziej pożądane. Dlaczego mogą być idealnym prezentem na Mikołajki?
  Prezetujemy Multiport LINQ by ELEMENTS.

  Wygoda i funkcjonalność

  Multiporty LINQ by ELEMENTS wyróżnia się nie tylko zaawansowaną technologią, ale także estetyką. Wykonane z recyklingowego aluminium, wyróżniają się jasnografitowym kolorem, który dodaje im elegancji.

  Model 4w1

  Model 4w1 oferuje 4 porty, w tym HDMI obsługujący obraz 4K i USB-C z funkcją szybkiego ładowania. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują podłączyć podstawowe urządzenia peryferyjne do swojego laptopa czy komputera.

  Model 8w1

  Model 8w1 Pro Studio USB-C to prawdziwa „bestia” w świecie kompaktowych multiportów. Oferuje 8 portów, w tym HDMI 2.1 dla obrazu 8K, Multi-Gigabit Ethernet i dodatkowe gniazda USB-C i USB-A. Jest to idealny wybór dla profesjonalistów i entuzjastów technologii.

  W obu modelach użytkownicy znajdą idealne połączenie technologii, wygody i estetyki. To sprawia, że multiporty LINQ by ELEMENTS są doskonałym wyborem na prezent na Mikołajki, zadowalając zarówno profesjonalistów, jak i miłośników technologii.

  Dostępne porty:

  • 1 x wyjście HDMI 8K – HDMI 2.1, do 8K/30Hz;
  • 1 x ładowanie USB-C PD – do 100 W, (15 W używane do zasilania huba);
  • 1 x złącze USB-C — do 10 Gb/s, USB 3.2 Gen2;
  • 2 gniazda USB-A — do 10 Gb/s, USB 3.2 Gen2;
  • 2 porty urządzeń peryferyjnych USB-A – do 480 Mb/s, USB 2.0;
  • 1 x Multi-Gigabit Ethernet — do 2500 Mb/s/2,5 Gb/s
  Rafał
  Rafał
  Właściciel / Redaktor Naczelny Numag.pl / Pasjonat brytyjskiej muzyki i włoskiej motoryzacji. W wolnych chwilach oddaje się treningom siłowym i jeździe na rowerze. Uwielbia literaturę popularnonaukową i konsolowe gry fabularne.

  Nowe