More

  Nowa ładowarka Hama dla Apple Watch pozwoli zapomnieć o kablach

  W dobie technologicznego postępu kable stają się powoli reliktem przeszłości. Potwierdza to najnowsza bezprzewodowa ładowarka Hama dedykowana dla smartwatchy Apple. Wystarczy umieścić, naładować i gotowe! Tak prosta, a jednak innowacyjna technologia może zmienić sposób, w jaki zasilamy nasze urządzenia.

  Bezprzewodowa ładowarka Hama łączy w sobie prostotę z nowoczesnością, oferując szybkie ładowanie dla każdej generacji Apple Watch. Wyposażona w złącze USB-C i dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych, stanowi estetyczny i funkcjonalny dodatek dla każdego użytkownika.

  Technologia ładowania indukcyjnego nie jest nowością w świecie smartfonów, jednak Hama przenosi ją na nowy poziom, dedykując swoje rozwiązanie dla segmentu smartwatchy. Magnetyczny mechanizm ładowania ułatwia pozycjonowanie zegarka, a wbudowany magnes uruchamia procedurę ładowania, która zatrzymuje się automatycznie po podniesieniu zegarka. Dzięki temu zasilanie energią przebiega z maksymalną możliwą wydajnością, a użytkownik może cieszyć się swoim urządzeniem bez obaw o przeładowanie, przepięcie czy zwarcie.

  Ruchoma zaślepka ochronna zabezpiecza złącze USB-C przed zanieczyszczeniami i naprężeniem mechanicznym, co jest istotne podczas transportu. Podłączenie ładowarki do różnych źródeł zasilania jest szybkie i sprawne, a miękki materiał wykonania zapewnia komfort użytkowania.

  Bezprzewodowa ładowarka Hama do Apple Watch dostępna jest już w sprzedaży w atrakcyjnej cenie 159 zł. Więcej szczegółów na temat tego innowacyjnego rozwiązania można znaleźć na oficjalnej stronie producenta.

  Źródło: Informacja prasowa

  Nowe