More

  NVIDIA z promocją. Odbierz grę Alan Wake 2!

  NVIDIA, technologiczny gigant z dziedziny grafiki komputerowej, wprowadziła na rynek szereg ulepszeń, które nie tylko mają zadowolić graczy, ale również profesjonalnych twórców. Co firma przygotowała dla nas w tym miesiącu?

  Call of Duty: Modern Warfare III – Co musisz wiedzieć 

  Jeszcze zanim Call of Duty: Modern Warfare III zadebiutuje na rynku 10 listopada, NVIDIA dostarcza nam wsparcie dla otwartych testów beta tej gry. Oznacza to, że gracze będą mogli doświadczyć technik NVIDIA DLSS 2 Super Resolution oraz NVIDIA Reflex w działaniu. Jesteście gotowi na jeszcze bardziej płynne doznania w świecie COD?

  Dla tych, którzy zdecydowali się na przedpremierowy zakup gry, beta testy zaczną się już 12 października. A co z resztą? Nie martwcie się, dołączycie dwa dni później, 14 października.

  Nie zapomnijmy o znaczeniu techniki NVIDIA Reflex w strzelankach

  Promocje, nowości i optymalizacje

  Chociaż Call of Duty jest tutaj gwiazdą, NVIDIA nie zapomina o innych tytułach. Forza Motorsport od Turn 10 Studios debiutuje już dzisiaj z optymalizacjami od NVIDIA, a za trzy dni będziemy mogli cieszyć się grą Lords of the Fallen z technologiami NVIDIA DLSS 3 Frame Generation oraz NVIDIA Reflex.

  A co z promocjami? Jeśli planujesz zakup karty graficznej GeForce RTX z serii 40, NVIDIA ma dla Ciebie prezent – Alan Wake 2 od kultowego studia Remedy Entertainment.

  Ale nie zwlekaj, oferta trwa tylko do 13 listopada!

  Dla profesjonalnych twórców

  Nie zapominajmy o twórcach. Sterownik NVIDIA Studio został zoptymalizowany dla wydarzenia Adobe MAX, konferencji dedykowanej programistom i projektantom. Dzięki temu twórcy mogą korzystać z jeszcze bardziej płynnego doświadczenia podczas pracy z oprogramowaniem i AI.

  Rafał
  Rafał
  Właściciel / Redaktor Naczelny Numag.pl / Pasjonat brytyjskiej muzyki i włoskiej motoryzacji. W wolnych chwilach oddaje się treningom siłowym i jeździe na rowerze. Uwielbia literaturę popularnonaukową i konsolowe gry fabularne.

  Nowe