More

  Obejrzyj skrót z Samsung Unpacked 2024 | seria S24 i Galaxy Ring

  Samsung Galaxy Unpacked 2024 już za nami! Światło dziennie ujrzały trzy nowe modele serii Galaxy S24. Poniżej możecie obejrzeć skrót z wydarzenia udostępniony przez kanał na serwisie Youtube o nazwie „Engadget”.

  Innowacje w AI

  Galaxy AI oferuje szereg nowych funkcji, takich jak dwukierunkowe tłumaczenia na żywo podczas rozmów telefonicznych. Co więcej, system działa bezpośrednio na telefonie, bez potrzeby połączenia Wi-Fi lub sieci komórkowej. Galaxy AI to także tłumacz osobisty i klawiatura Samsunga, która umożliwia tłumaczenie wiadomości na 13 języków. Funkcje te znacząco ułatwiają codzienną komunikację.

  fot. Engadget / serwis Youtube

  Galaxy Ring

  Samsung pod sam koniec prezentacji zaskoczył świat swoim najnowszym dodatkiem do rodziny smart akcesoriów – Galaxy Ring. Nowy, inteligentny pierścień ma zrewolucjonizować sposób, w jaki postrzegamy noszone na ciele urządzenia. „Ring” może wprowadzić innowacyjne funkcje dla osób zmagających się z bezdechem sennym, co sugeruje jego potencjalne zastosowania w dziedzinie zdrowia i wellness.

  fot. Youtube

  Jak twierdzi Samsung, Galaxy Ring nie jest tylko kolejnym gadżetem – to krok naprzód w ewolucji noszonych akcesoriów. Z zaprezentowanego krótkiego zdjęcia wynika, że pierścień ma interesujący kształt i jest wyposażony w szereg czujników. Można więc przypuszczać, że będzie śledził parametry życiowe takie jak tętno czy jakość snu.

  Mimo ogromnego zainteresowania Samsung utrzymuje w sekrecie szczegóły dotyczące funkcji, daty premiery, czy ceny Galaxy Ring’u. Warto też zauważyć, że Galaxy Ring już wcześniej pojawiał się w przeciekach i beta wersji Samsung Health.

  Rafał
  Rafał
  Właściciel / Redaktor Naczelny Numag.pl / Pasjonat brytyjskiej muzyki i włoskiej motoryzacji. W wolnych chwilach oddaje się treningom siłowym i jeździe na rowerze. Uwielbia literaturę popularnonaukową i konsolowe gry fabularne.

  Nowe