More

  Poczekamy dłużej na GTA VI?

  Rockstar Games, twórca jednej z najbardziej oczekiwanych gier ostatnich lat – Grand Theft Auto VI, podzielił się zwiastunem gry pod koniec ubiegłego roku. Premiera, zaplanowana na rok 2025  budzi nadzieje na szybkie wydanie gry.

  Najnowsze spekulacje analityków Nicka McKaya i Michaela Pachtera rzucają nowe światło na plany wydawnicze Rockstar. Zmniejszenie prognozowanych przychodów z ośmiu do siedmiu miliardów dolarów na rok finansowy 2025 sugeruje, że GTA VI nie zostanie wydane w pierwszym kwartale 2025 roku.

  gta vi gta 6

  Zmiana strategii finansowej Rockstar Games

  Analitycy zauważyli, że Rockstar zmieniło swoje kalkulacje dotyczące roku finansowego 2025. Początkowe plany zakładały wydanie gry w pierwszych trzech miesiącach 2025 roku, co miało przynieść dodatkowy miliard dolarów zysku. Firma, zdając sobie sprawę z konieczności dostosowania strategii, postanowiła przesunąć datę premiery.

   

  W obliczu tych informacji, miłośnicy serii Grand Theft Auto muszą być przygotowani na nieco dłuższe oczekiwanie na jedną z najważniejszych produkcji w historii gier komputerowych. Chociaż przesunięcie daty premiery może być rozczarowujące, warto pamiętać, że dodatkowy czas jest często wykorzystywany na dopracowanie gry, aby spełnić oczekiwania fanów na całym świecie.

  Rafał
  Rafał
  Właściciel / Redaktor Naczelny Numag.pl / Pasjonat brytyjskiej muzyki i włoskiej motoryzacji. W wolnych chwilach oddaje się treningom siłowym i jeździe na rowerze. Uwielbia literaturę popularnonaukową i konsolowe gry fabularne.

  Nowe