More

  Poznaj nowości marki WIMIN – lubrykant w standardzie medycznym i majtki menstruacyjne!

   Czy jesteśmy dla siebie ważne? Komfort i nasze zdrowie powinno być na pierwszym miejscu, szczególnie w tych trudnych i wymagających czasach. Misją dziewczyn z WIMIN jest dbać, byśmy o tym nie zapomniały. Dlatego stworzyły gamę produktów idealnie dopasowanych do kobiecego ciała i zdrowia.

  W marcu na stronie www.allwimin.com możemy podziwiać nowości produktowe, które zadbają o sferę intymną, ale będą równocześnie zdrowe, bezpieczne, komfortowe – majtki menstruacyjne oraz wegański, stworzony w jakości medycznej lubrykant WIMIN.

  #selflove w nowym wydaniu. Seks jest ważny w parze czy solo – liczy się to, by był przyjemny i komfortowy. Dlatego pierwsza nowość od WIMIN to lubrykant – wegański, o formule na bazie wody. Jego skład to 98,8 naturalnych składników, jest bezpieczny dla zdrowia, bezzapachowy, bez silikonów, detergentów, sls-ów, PEG, parabenów i hormonów. Dzięki niemu nawilżysz błonę śluzową pochwy chroniąc ją przed urazami, otarciami i podrażnieniami – wystarczy dosłownie jedna porcja. Lubrykant jest całkowicie bezpieczny dla prezerwatyw i zabawek erotycznych. Został gruntownie przebadany pod kątem bezpieczeństwa i skuteczności dla kobiecego ciała.

  Co z opakowaniem?  Jest dyskretne, poręczne i mieści się w dłoni. Ułatwia to aplikację, dodatkowo wzbogacony w fluo elementy, które świecą w nocy! Dzięki temu szybko go odnajdziesz. Kładąc go obok przy stoliku – będzie wyglądał elegancko, a ‘przerwa’ podczas seksu nie będzie trwała aż tak długo. Cena lubrykantu WIMIN to 55zł za 50ml.

  Kolejną nowością od WIMIN są majtki menstruacyjne, szyte w Polsce, a materiały wykorzystywane do produkcji mają certyfikat OEKO-TEX. Doskonale sprawdzą się przy uprawianiu sportu, w czasie połogu lub nawet przy problemach nietrzymania moczu. O skład możesz być spokojna, bo 95% bawełny i 5% elastanu zapewni Ci komfort i poczucie, że Twoja skóra oddycha! Ich atutem jest wysoki stan, dzięki temu idealnie podkreślają sylwetkę.

  Główny atut majtek WIMIN to ochrona przed przeciekaniem. Posiadają 4 warstwy: 3 z nich to medyczna, naturalna fizelina, a czwarta to warstwa antyplamowa, która chroni Twoje ubrania. Możesz je nosić same lub w towarzystwie tamponów, kubeczka menstruacyjnego. Majtki są nie tylko dostosowane do zróżnicowanych potrzeb, ale również do rozmiarów kobiecych ciał – od XXS do XXL!

  Majtki WIMIN to dobry wybór – dbają o nasz komfort, portfel i naturę – możesz używać ich latami. To oszczędność na comiesięcznych wydatkach, mniej środków higienicznych w koszu i większy komfort psychiczny dla dbających o środowisko. Majtki Menstruacyjne są dostępne w cenie 90zł za jedną parę.

  Nowe produkty tej polskiej marki to rozwiązania od kobiet dla kobiet. Zaspokajają potrzeby, które często są tematami tabu – dziewczyny z WIMIN chętnie je przełamują. Lubrykant i majtki menstruacyjne to rozwiązania, które pomogą każdej z nas poznać nowy komfort w kobiecości.

  Źródło: Informacja prasowa

  Nowe