More

  Red Dead Redemption 2 – fenomen sprzedażowy nie słabnie!

  „Red Dead Redemption 2” nieustannie zdobywa rynek: ponad 57 milionów sprzedanych egzemplarzy!

  Firma Take-Two Interactive opublikowała wyniki finansowe za II kwartał, demonstrując imponującą sprzedaż „Red Dead Redemption 2”. Od premiery w 2018 roku, gra rozeszła się w ponad 57 milionach kopii, co oznacza wzrost o 2 miliony w porównaniu do poprzedniego kwartału. Sukces tego tytułu jest niezaprzeczalny, a jego pozycja na rynku wydaje się niezagrożona nawet po pięciu latach od debiutu.

  Niezachwiana popularność Red Dead Redemption

  „Red Dead Redemption” jako seria osiągnęła globalną sprzedaż 81 milionów egzemplarzy. W ciągu ostatnich pięciu lat, na podstawie sprzedaży w dolarach, „Red Dead Redemption 2” zostało okrzyknięte 'drugim najlepiej sprzedającym się tytułem’ w Stanach Zjednoczonych.

  GTA 5 w cieniu sukcesu

  gta V

  Na tle osiągnięć „Red Dead Redemption 2”, nawet pięciomilionowa sprzedaż „GTA 5” między kwartałami, która wyniosła całkowitą sprzedaż serii do ponad 410 milionów egzemplarzy, wydaje się mniej imponująca. „GTA 5” utrzymuje tytuł najlepiej sprzedającej się gry w ciągu ostatnich dziesięciu lat w Stanach Zjednoczonych, lecz sukces „Red Dead Redemption 2” jest nie do przecenienia.

  Mimo obaw, że Rockstar Games powoli porzuca „Red Dead Online”, gra ciągle cieszy się popularnością wśród graczy. Jeśli jeszcze nie doświadczyłeś przygód w Dzikim Zachodzie, to może najwyższy czas nadrobić zaległości.

  Nowe