More

  Serwis Apple – Warszawa

  Ogromna popularność urządzeń sygnowanych nadgryzionym jabłkiem wynika z kilku powodów. Wśród kluczowych atutów nie może zabraknąć długowieczności i nienagannej jakości wykonania. Ponadprzeciętna wytrzymałość jest wynikiem wykorzystania solidnych materiałów i podzespołów najwyższej klasy. Trzeba mieć jednak na uwadze, że nawet wyjątkowo trwały sprzęt może ulec uszkodzeniu w wyniku kolizji bądź długotrwałej eksploatacji. Gdy pojawia się usterka, warto wybrać profesjonalny serwis Apple.

  Specjalistyczne usługi w tym zakresie świadczy iClinica. Firma daje technologii drugie życie już od 2009 roku. Od tamtej pory udało się naprawić tysiące urządzeń. Twój sprzęt również może zostać przywrócony do pełnej sprawności. Serwis iPhone obejmuje szeroki zakres napraw we wszystkich modelach. Do dyspozycji jest też serwis MacBook i innych urządzeń z portfolio Apple. Warszawski salon znajdziesz przy ulicy Wareckiej 9.

  Napraw sprzęt Apple w innych miastach

  Sieć serwisów stacjonarnych nie ogranicza się tylko do stolicy. Lokale są również usytuowane w Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie oraz Bydgoszczy. Do każdego punktu możesz dostarczyć zepsuty sprzęt. Na miejscu specjalista postawi diagnozę i udzieli Tobie szczegółowych informacji dotyczących naprawy. Następnie zostaną przeprowadzone czynności serwisowe. Niektóre naprawy mogą zostać ukończone nawet w przeciągu kilkudziesięciu minut. Realizacja usługi nigdy nie trwa jednak dłużej niż kilka dni roboczych. Dzięki temu nie musisz rozstawać się ze swoim sprzętem na długo.

  Każdy serwis jest wyposażony w nowoczesne zaplecze techniczne. Dzięki temu naprawy odbywają się z zachowaniem maksymalnej precyzji i skuteczności. Poza tym nad prawidłowym przebiegiem zabiegu czuwa doświadczony specjalista. W związku z tym możesz mieć pewność, że Twoje urządzenie znajduje się w dobrych rękach. Warto również wspomnieć o kilkumiesięcznym okresie ochrony gwarancyjnej, który jest przyznawany przy każdej realizacji. Dzięki temu możesz ponownie zgłosić się do salonu, gdy zajdzie taka potrzeba.

  Naprawa iPhone na odległość

  Jeżeli nie masz akurat po drodze do żadnego z wymienionych miast, nic nie stoi na przeszkodzie, by zrealizować naprawę w trybie wysyłkowym. Jeżeli chcesz skorzystać z tej opcji, musisz wypełnić formularz znajdujący się na witrynie serwisu iClinica. W wyznaczonych polach należy wprowadzić swoje dane osobowe i adresowe, a także udzielić kilku informacji dotyczących stanu technicznego posiadanego urządzenia. Na tej podstawie zostanie umówiony kurier, który odbierze od Ciebie sprzęt i zawiezie go do najbliższego serwisu. Na miejscu usterka zostanie usunięta, a urządzenie odzyska swój pierwotny blask. Następnie „jabłko” zostanie spakowane i wyruszy w drogę powrotną do Twojego domu.

  Świadectwem wysokiej jakości usług świadczonych przez serwisy pogwarancyjne iClinica są publiczne recenzje. W Google oraz na Facebooku możesz znaleźć setki opinii potwierdzających pełen profesjonalizm. Powierz nam realizację naprawy i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  https://iclinica.pl/

  Nowe