More

  T Phone 5G czy T Phone 5G Pro – który wybrać i dlaczego?

  T-Mobile to pierwszy operator w Polsce, który zdecydował się wypuścić na rynek dwa smartfony pod własną marką. T Phone 5G i T Phone Pro 5G to urządzenia kompatybilne z najnowocześniejszą obecnie technologią 5G. Czym różnią się od siebie te dwa modele i który z nich wybrać?

  T Phone 5G i T Phone 5G Pro – dwa smartfony od T Mobile

  T Phone 5G i T Phone 5G Pro to dwa autorskie smartfony od T-Mobile. Modele zostały zaprojektowane i stworzone we współpracy z firmą Google. Ich cechą rozpoznawczą jest kompatybilność z 5G. Oprócz wspomnianej obsługi sieci 5G, obydwa modele łączy ten sam, ośmiordzeniowy procesor – MediaTek Dimensity 700, możliwość szybkiego ładowania za pomocą USB-C, Android 12 i odporność na wodę i pył (IP52/IPX2). Dla miłośników tradycyjnych słuchawek na kablu, niewątpliwą zaletą będzie również obecność złącza Jack 3,5 mm.

  T Phone 5G i T Phone 5G Pro to smartfony na każdą kieszeń – obydwa modele można kupić za ok. 1000 zł, tutaj: https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/t-phone. Cena będzie się różnić w zależności od modelu i wybranej opcji – czy będzie to smartfon razem z abonamentem, czy nie.

  T Phone – porównanie modeli telefonów

  Czym różni się T Phone 5G od T Phone’a 5G Pro? Poniżej zestawienie najważniejszych różnic między modelami.

  T Phone 5GT Phone 5G Pro
  Wielkość ekranu6.52”6.82”
  Pamięć RAM4 GB6 GB
  Pamięć wbudowana64 GB128 GB
  Aparat przedni5 Mpix16 Mpix
  Bateria4500 mAh5000 mAh
  NFCNieTak

  Na podstawie powyższej tabeli można łatwo wywnioskować, że niewątpliwą przewagą T Phone’a 5G Pro nad T Phonem 5G jest większa pamięć RAM, a także więcej dostępnej pamięci wewnętrznej i bardziej pojemna bateria. Dla wielu osób sporą zaletą będzie również możliwość korzystania z płatności NFC, które nie są dostępne w podstawowym modelu smartfona. Wielkość ekranu, która w przypadku T Phone’a 5G Pro zbliża się do 7 cali to kwestia mocno indywidualna. Dla jednych, ekran takiej wielkości będzie zaletą, dla innych – wadą.

  T Phone 5G i T Phone 5G Pro – który wybrać?

  Obydwa modele telefonów T Phone to smartfony przeznaczone dla typowych użytkowników. Ich zadowalające parametry idealnie sprawdzą się w codziennym użytkowaniu, zapewniając płynne działanie sprzętu. Który model wybrać? Wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Różnice między T Phone 5G, a T Phone 5G Pro są nieznaczne. Jeśli komuś zależy np. na pojemniejszej baterii, bardzo dużym ekranie lub większej ilości pamięci wewnętrznej do dyspozycji, T Phone 5G Pro będzie lepszym wyborem. Jeśli natomiast użytkownik nie należy do wymagających i zależy mu jedynie na podstawowych funkcjonalnościach, T Phone 5G będzie dla niego idealną opcją.

  Artykuł sponsorowany

  Nowe