More

  Telewizor HISENSE – rozważasz zakup? PRZECZYTAJ!

  Jeśli kiedykolwiek poszukiwałeś nowy telewizor, przeglądałeś internet, pytałeś znajomych – zapewne trafiłeś na markę Hinsense. Jak zareagowałeś? Zdecydowałeś się na zakup? Nie? Być może popełniłeś wielki BŁĄD.

  TV hisense

  Jak telewizor Hisense wypada na tle konkurencji?

  Czasy, gdy Hisense było marką z niższej półki, zdają się być już przeszłością. Ostatnie ich modele telewizorów wyraźnie pokazują, jak daleko ta firma zdołała zajść na przestrzeni zaledwie kilku lat. Aktualnie, według twierdzeń samego producenta, Hisense zajmuje drugie miejsce na świecie pod względem liczby wysyłanych jednostek, co plasuje je przed takimi budżetowymi konkurentami jak TCL, Vizio czy Amazon.

  Za stosunkowo niską cenę otrzymujemy telewizory, które z powodzeniem konkurują z najlepszymi modelami 4K na rynku. Co więcej, firma ta skutecznie przeniosła swoją działalność także na rynek projektorów, gdzie niektóre modele, jak PX1 Pro, z serii Laser TV, zaliczane są do grona najlepszych projektorów 4K.

  TV hisense

  Od 8K po podstawowe modele LED

  Hisense oferuje imponująco szeroką gamę modeli, począwszy od premium telewizorów 8K i OLED, aż po ultra-tanie podstawowe telewizory LED z ekranami 4K lub HD. Niemniej jednak większość oferty skierowana jest do klientów szukających przystępnych cenowo rozwiązań w segmencie Smart TV, z platformami takimi jak Google Android, czy Fire TV.

  Szczególnie często z marką Hisense można się spotkać, szukając niedrogiego telewizora, zwłaszcza tych o przekątnej ekranu mniejszej niż 55 cali. W ofercie firmy znajdziemy jednak również modele bogato wyposażone w zaawansowane technologie, takie jak kropki kwantowe czy podświetlenie mini-LED.

  TV hisense

  Solidny gracz na konkurencyjnym rynku

  Pomimo atrakcyjnych cen, Hisense stara się udowadniać, że potrafi być poważnym graczem na rynku, oferując telewizory, które mają za zadanie w niczym nie ustępować modelom o znacznie wyższych cenach. Dzięki różnorodnej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno entuzjaści nowych technologii, jak i osoby, które potrzebują prostego i taniego telewizora do codziennego użytku.

  Rafał
  Rafał
  Właściciel / Redaktor Naczelny Numag.pl / Pasjonat brytyjskiej muzyki i włoskiej motoryzacji. W wolnych chwilach oddaje się treningom siłowym i jeździe na rowerze. Uwielbia literaturę popularnonaukową i konsolowe gry fabularne.

  Nowe