Użytkownicy iPhone 14 Pro skarżą się na problem z wyświetlaczem

0
773
ustawienia domyślne w iPhone

Niektóre osoby używające telefonów marki Apple zaczęły skarżyć się na pojawiający się problem z wyświetlaczem. Zgłoszenia dotyczą modelu iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max. Producent już pracuje nad rozwiązaniem. Czego dotyczy awaria?

Apple potwierdza. Problem istnieje

Oczywiście zaraz po wykryciu nieprawidłowego działania urządzenia sprawę zgłoszono do Apple. Firma potwierdziła, że rzeczywiście taka sytuacja może mieć miejsce i już pracują nad rozwiązaniem sprawy. Tyle przynajmniej można wywnioskować z notatki służbowej, do której dotarł serwis MacRumors.

Apple jest świadomy problemu i wkrótce pojawi się aktualizacja oprogramowania, która powinna rozwiązać problem – możemy przeczytać.

Jak wygląda opisywana przez klientów usterka? Widać to na zdjęciu poniżej. Sprawdźcie, czy również występuje ona u Was.

źródło: 1LastOutlaw / Reddit.com

W jakich modelach może pojawiać się problem z wyświetlaczem?

Na początku zastanawiano się, czy linia pojawiająca się na ekranie smartfona wynika z uszkodzenia samego sprzętu, czy też jest to wina oprogramowania. Sprawa dotyczy na razie modeli iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max. Jednak po przeczytaniu notatki Apple wiadomo już, że jest to problem systemowy i firma robi wszystko, by go usunąć. Specjaliści już rozpoczęli pracę nad poprawką.

Kiedy może ujawnić się opisywana usterka? Według wewnętrznego dokumentu Apple’a możemy natknąć się na niego tylko podczas włączania lub odblokowywania ich topowych smartfonów.

Kiedy poprawka oprogramowania trafi do użytkowników?

Niestety, w tym wszystkim jest to chyba najbardziej niepocieszająca wiadomość. Mimo że, jak podano, prace nad nią trwają, to nie ujawniono terminu ich zakończenia. Nie pozostaje więc nam nic innego, jak tylko uzbroić się w cierpliwość.

 

Leave a reply

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj