More

  Wreszcie wiadomo, kiedy zagramy w GTA VI!

  Fanów Grand Theft Auto czeka wielkie wydarzenie! Rockstar Games wreszcie ujawniło przybliżoną datę premiery GTA VI. Podczas ogłoszenia wyników za czwarty kwartał, właściciel studia Take-Two Interactive, potwierdziło, że nowa odsłona serii trafi na rynek jesienią 2025 roku.

  Jesień 2025 – co to dokładnie oznacza?

  Do tej pory nie było jasne, czy GTA VI pojawi się na początku, czy końcu przyszłego roku. Plotki sugerowały różne terminy, w tym również opóźnienia. Na szczęście, teraz mamy konkretne informacje – gra zadebiutuje między wrześniem a grudniem 2025 roku.

  gta vi gta 6
  fot. Youyube / Rockstar Games

  GTA VI ma być „prawdziwym arcydziełem”. CEO Take-Two, Strauss Zelnick, jest pełen optymizmu i wierzy, że gra dostarczy „niezrównaną rozrywkę„. Jego zdaniem, komercyjny wpływ tytułu będzie ogromny, co tylko podsyca oczekiwania.

  Gdzie kolejne materiały promocyjne?

  Na razie fani dostali jedynie trailer, który szybko stał się hitem internetu. Oczekuje się, że w dalszej części roku Take-Two ujawni więcej szczegółów i konkretnych materiałów z rozgrywki.

  Rafał
  Rafał
  Właściciel / Redaktor Naczelny Numag.pl / Pasjonat brytyjskiej muzyki i włoskiej motoryzacji. W wolnych chwilach oddaje się treningom siłowym i jeździe na rowerze. Uwielbia literaturę popularnonaukową i konsolowe gry fabularne.

  Nowe