More

  Zbita szybka w iPhone. Jak ją naprawić?

  Gdy myślicie o marce Apple, zapewne pierwsze skojarzenia, które przychodzą wam do głowy, to solidność i niezawodność oferowanych przez nią sprzętów. I rzeczywiście tak jest. Jednak z doświadczenia wiemy, że nawet najlepsze sprzęty potrafią ulec awarii. Szczególnie gdy mamy do czynienia z wypadkiem losowym, w wyniku którego nasz ulubiony smartfon na przykład ląduje na kostce chodnikowej.

  Wystarczy dosłownie chwila nieuwagi i na szybce mogą pojawić się pęknięcia, które nie tylko wpływają na wygląd i estetykę, ale także z czasem uniemożliwiają dalsze korzystanie z urządzenia. Na szczęście zbitą szybkę, czy nawet zepsuty wyświetlacz można w łatwy i szybki sposób wymienić.

  Wymiana szybki i możliwości jej naprawy

  Oczywiście kupując nowy iPhone, zawsze w następnej kolejności powinniśmy zakupić również szkło hartowane, które ma za zadanie ochroną wyświetlacza przed uszkodzeniami. Wymiana szybki ochronnej na nową to zdecydowanie tańsza inwestycja, niż kupno nowego telefonu. Jednak zdarza się, że mimo wymienionej wyżej ochrony, telefon upadnie tak niefortunnie, że dojdzie do zbicia szybki. W takim wypadku należy ocenić dane uszkodzenie. Jeśli jest one powierzchowne, to naprawa będzie szybka i raczej mało kosztowna.

  Jednak w pewnych przypadkach usterka jest tak wielka, że uniemożliwia używanie telefonu, gdyż digitizer, odpowiadający za dotyk, przestaje reagować. Jest to poważniejsza z napraw i kosztuje więcej, jednak wciąż jest opłacalna do użytkownika telefonu. Zbita szybka jest jedną z najczęstszych awarii, należy także do najłatwiejszych do naprawy.

  Jak i gdzie wymienić zbitą szybkę?

  Uszkodzony iPhone możemy oddać na gwarancję do autoryzowanych serwisów Apple. W innym przypadku pozostaje nam naprawa pogwarancyjna, której najlepiej dokonać w sprawdzonych serwisach naprawczych. Wymiana zbitej szybki w autoryzowany serwis Warszawa to najlepsze rozwiązanie i najczęściej wybierane przez klientów. Pracujący tam specjaliści dokonają oceny powstałej szkody, określą, czy uszkodzeniu uległa tylko szybka, czy też cały ekran. Dowiemy się także o szacowanych kosztach wymiany oraz przewidywanym czasie wykonania usługi. W ten sposób będziemy mogli świadomie podjąć decyzję o naprawie iPhone.

  Nowe