More

  Nie lada gradka dla fanów Gwiezdnych Wojen. Od teraz Baby Yoda może zamieszkać w Twoim Tamagotchi

  Tamagotchi kojarzy praktycznie każdy wychowany w latach 90. Zabawka w kształcie jaja mogła „pomieścić” w sobie kilkanaście różnych zwierzątek, które trzeba było karmić, kąpać i wykonywać inne czynności opiekuńcze. Popularna aplikacja właśnie wraca do łask. Tym razem w Twoim jajku może zamieszkać ktoś wyjątkowy — Grogu, lepiej znany jako Baby Yoda.

  Baby Yoda w Tamagotchi

  Przedstawiamy Tamagotchi Star Wars™ Grogu™! RT, jeśli jesteś gotowy, aby wychowywać Grogu.

  Zamówienia w przedsprzedaży już wkrótce na amazon

  Wirtualny zwierzak pozwoli Ci zająć się ładniejszą połową Mandalorianina. Do Twoich obowiązków należeć będzie m.in. karmienie go zupą z kałamarnic oraz makaronikami, rozrywka, czyli zabawa w mini-gry. Dodatkowo jest także możliwość odblokowania kilku strojów. Jednak to wcale nie jest wszystko tak proste, jakby się mogło wydawać. Producenci ostrzegają „jeśli podasz Grogu Tamagotchi za dużo zupy z kałamarnic, kałamarnica na niego wskoczy”.

  Kupując zabawkę z Baby Yoda w środku, należy więc sobie odpowiedzieć przede wszystkim na pytanie: „Czy będziesz w stanie skutecznie pielęgnować Grogu, czy najpierw zabierze go Mroczny Żołnierz?”.

  Gdzie i kiedy będzie do kupienia Baby Yoda Tamagotchi?

  Według tego co podaje Bandai Namco, zabawka Grogu będzie dostępna w przedsprzedaży „wkrótce” na Amazon. Być może będzie to idealny prezent na Mikołajki, lub święta. Ma to zapewne związek z zapowiadanym trzecim sezonem serialu The Mandalorian. Ten ma być dostępny dla wszystkich fanów na Disney Plus w lutym 2023 roku. W międzyczasie proponujemy natomiast obejrzeć najnowszy serial Star Wars, Andor, który rozpocznie się już jutro.

  Cechy Star Wars™ Grogu™ Tamagotchi:

  • Zaopiekuj się Grogu w urządzeniu Tamagotchi Nano, aby zmienić się w jeden z 12 różnych wyglądów.
  • Graj w mini-gry, które przeplatają się z 10 grywalnymi wynikami, w zależności od tego, jak z nim wchodzisz. Dodatkowo zawiera 2 dodatkowe minigry dostępne w dowolnym momencie.
  • Urządzenie Tamagotchi Nano umożliwia karmienie zupy z kalmarów Grogu i makaroników do pielęgnacji. Jeśli nakarmisz Tamagotchi Grogu za dużo zupy z kałamarnic, kałamarnica wskoczy na niego.
  • Wyjątkowi goście przychodzą i odwiedzają co godzinę
  • Klasa wiekowa: 8 + bateria w zestawie (2 x LR44)
  • Nie potrzebujesz Wi-Fi

  Nowe