More

  Canon i nowe obiektywy Cinema Prime

  Nowa seria obiektywów dla profesjonalistów

  Canon ogłosił premierę siedmiu modeli obiektywów Cinema Prime z mocowaniem RF. Te obiektywy opierają się na technologii obiektywów CN-E Prime z mocowaniem EF i Sumire Prime z mocowaniem PL, lecz zostały unowocześnione. Wyprodukowane specjalnie z myślą o profesjonalnych producentach filmów, teledysków i innych dużych projektów, nowa seria obiektywów łączy doskonałe osiągi optyczne z funkcjonalnością, której oczekują twórcy kinowi.

  Szczegółowe cechy techniczne nowych modeli

  Wśród nowo wprowadzonych modeli znajdują się:

  • CN-R14mm T3.1 L F
  • CN-R20mm T1.5 L F
  • CN-R24mm T1.5 L F
  • CN-R35mm T1.5 L F
  • CN-R50mm T1.3 L F
  • CN-R85mm T1.3 L F
  • CN-R135mm T2.2 L F

  Te obiektywy są kompatybilne z kamerami filmowymi z linii Cinema z mocowaniem RF, w tym z EOS C70 i EOS R5 C. Dzięki mocowaniu RF możliwa jest szybka komunikacja między obiektywem a korpusem kamery. Funkcje, takie jak regulacja powiększenia, korekta aberracji chromatycznej, światła peryferyjnego czy Dual Pixel Focus Guide, są dostępne bezpośrednio z korpusu kamery.

  Obiektywy zapewniają również bardzo dobrą jakość obrazu przy produkcji w 4K i 8K, dzięki czemu są idealne dla najnowszej generacji produkcji filmowej. Dodatkowo, dzięki konstrukcji umożliwiającej precyzyjne zmiany podczas kręcenia filmów oraz ujednoliceniu w zakresie balansu kolorów w całej serii, operatorzy mają pewność, że ich produkcje będą miały spójny i profesjonalny wygląd.

  Rafał
  Rafał
  Właściciel / Redaktor Naczelny Numag.pl / Pasjonat brytyjskiej muzyki i włoskiej motoryzacji. W wolnych chwilach oddaje się treningom siłowym i jeździe na rowerze. Uwielbia literaturę popularnonaukową i konsolowe gry fabularne.

  Nowe