More

  Co nowego szykuje dla nas Biedronka? Promocja na elektronikę

  Sieć sklepów Biedronka coraz częściej zaskakuje nas świetnymi promocjami na elektronikę. Tym razem dyskont przede wszystkim postawił na urządzenia, które zwiększają funkcjonalność lub poprawiają komfort użytkowania komputera stacjonarnego czy laptopa. W ofercie znajdziemy jednak również produkty do pracy na PC czy rozbudowania stanowiska do grania. Na co w takim razie należy zwrócić uwagę, robiąc zakupy w Biedronce? Zerknijcie na naszą listę.

  Przegląd promocji zaczniemy od niszczarki do dokumentów. Wymiary urządzenia dostępnego w supermarkecie to: 32,5 x 28,5 x 13,5 cm. Sprzęt ten może niszczyć do 6 kartek na raz oraz posiada funkcję cofania, która polega na zatrzymaniu mechanizmu niszczarki, a następnie wycofaniu pliku niszczonych dokumentów. Funkcja ta jest bardzo przydatna w przypadku przeciążenia mechanizmu niszczącego. Niszczarka posiada również kosz o pojemności 8 litrów.

  Kolejne na naszej liście są przedłużacze, które będą dostępne w supermarketach w trzech różnych konfiguracjach widocznych na powyższym zdjęciu. Każda z nich będzie kosztować jedynie 34,99 zł. Maksymalna moc ładowania to 3680 W (16 A). Długość przewodu każdego modelu wynosi 1,5 metra. Warto dodać, że model przedłużacza z trzema gniazdkami posiada dwa porty USB.

   

  W cenie 19,99 zł kupić będzie można zestaw dwóch głośników oraz czteroportowy hub USB. Dzięki tym urządzeniom będziemy mogli słuchać muzyki, oglądać filmy lub grać w gry. Mają 3 W mocy i podłącza się je złączem USB do komputera. Hub sprawdzi się doskonale dla w przypadku posiadaczy starszego laptopa czy notebooka, gdzie liczba wejść na dyski przenośne oraz peryferia jest bardzo ograniczona. Rozgałęziacz dostępny w sieci sklepów Biedronka ma trzy porty USB oraz jeden USB-C.

  Promocja na wyżej wymienione produkty potrwa od 10 do 23 lutego.

  Nowe