More

  Co słychać w kinie? Od Taylor Swift po „Chłopów”

  13 października w Cinema City to nie tylko wielkie filmowe premiery, ale i muzyczny spektakl na wielkim ekranie. Piątkowy wieczór upłynie pod znakiem Taylor Swift, ale nie zabraknie również propozycji dla najmłodszych oraz fascynujących dramatów.

  „Taylor Swift The Eras Tour” od 13 października dostępne w Cinema City, również na ekranach BNP Paribas IMAX. Koncert jest wyjątkowym świadectwem sześciu tras koncertowych artystki. Widzowie będą mieli okazję posłuchać aż 44 piosenek, które opowiadają historię muzycznych dokonań Taylor Swift.

  Premierowe propozycje na 13 października

  „Psi Patrol: Wielki film” – przygody słynnych psiaków, które tym razem stawią czoła wyzwaniom związanym z magicznym meteorem.

  „Chłopi” – filmowa adaptacja klasycznej powieści Władysława Reymonta, która przenosi nas do wiejskiej społeczności, gdzie reguły i normy decydują o miejscu jednostki.

  „Poprzednie życie” – wzruszająca opowieść o miłości rozkwitającej na przestrzeni lat, pomiędzy Nowym Jorkiem a Seulem.

  „Niebezpieczny kochanek” – thriller, w którym niewinna znajomość przeradza się w niebezpieczną grę.

  W przedsprzedaży

  Nie przegap najnowszego filmu Martina Scorsese, „Czas krwawego księżyca”, z udziałem Leonardo DiCaprio i Roberta De Niro, oraz indyjskie widowisko akcji „Ganapath”.

  Wieczór operowy w Cinema City

  29 października zaplanowano wieczór z największymi gwiazdami operowego świata w słynnym amfiteatrze w Weronie. Będzie to uczczenie 100-lecia Festiwalu Operowego.

  Pełny repertuar filmów i wydarzeń na stronie Cinema City.

  Nowe