More

  Słuchawki CORSAIR VIRTUOSO PRO | Dla entuzjastów gier i streamingu

  CORSAIR –  producent sprzętu dla graczy i twórców cyfrowych ujawnił najnowszy model z linii VIRTUOSO. Nowe słuchawki z otwartymi nausznikami mają zapewniać świetną jakość dźwięku podczas strumieniowania gier lub tworzenia treści.

  CORSAIR VIRTUOSO PRO

  Dźwięk

  VIRTUOSO PRO oferuje wrażenia dźwiękowe zarówno dla graczy, jak i streamerów na wysokim poziomie. Dzięki otwartym nausznikom dostarcza naturalny i przestrzenny dźwięk, podnosząc poziom realizmu w grach i treściach. Co więcej, pozwala na normalne interakcje z otoczeniem.

  Dzięki 50-milimetrowym przetwornikom grafenowym nowy produkt od CORSAIR z pewnością się wyróżni. Grafen, znany ze swojej wyjątkowej sztywności, minimalizuje zniekształcenia, dostarczając bogaty, szczegółowy dźwięk z wysokąprecyzją.

  CORSAIR VIRTUOSO PRO

  Ergonomia

  Wbudowane otwory wentylacyjne w nausznikach chłodzą uszy nawet podczas długich sesji, a komfortowe poduszki gwarantują wygodę przez wiele godzin.

  Integracja z oprogramowaniem Elgato Wave Link umożliwia zaawansowane możliwości miksowania i synchronizacji dźwięku, a technologia NVIDIA Broadcast pozwala na skuteczną redukcję szumów. Model wyposażono również w odłączany mikrofon, idealny dla profesjonalnych zestawów.

  Słuchawki VIRTUOSO PRO sprawdzą się również do rozmów wideo.

  CORSAIR VIRTUOSO PRO

  Dostępność i gwarancja

  Słuchawki CORSAIR VIRTUOSO PRO już teraz można nabyć na stronie internetowej CORSAIR oraz u autoryzowanych dystrybutorów. Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją i wsparciem technicznym CORSAIR na całym świecie.

  Rafał
  Rafał
  Właściciel / Redaktor Naczelny Numag.pl / Pasjonat brytyjskiej muzyki i włoskiej motoryzacji. W wolnych chwilach oddaje się treningom siłowym i jeździe na rowerze. Uwielbia literaturę popularnonaukową i konsolowe gry fabularne.

  Nowe