More

  DJI Mini 4 Pro – poznaj nowego króla małych dronów

  DJI, lider w branży dronów, wprowadził dziś na rynek swój najnowszy produkt – DJI Mini 4 Pro. Ten niewielki dron, jako następca popularnego Mini 3 Pro, ma kolejny raz stanowić połączenie kompaktowej konstrukcji z zaawansowanymi funkcjami filmowania i bezprecedensowym bezpieczeństwem lotu.

  Poniżej wszystko, co musisz wiedzieć o tym małym gigancie!

  Specyfikacja i możliwości

  Klasycznie – Mini 4 Pro waży mniej niż 249g, co czyni go zgodnym z przepisami dotyczącymi dronów w większości krajów, umożliwiając użytkowanie z mniejszą ilością ograniczeń.

  Nowe „Mini” posiada sensor CMOS 1/1.3-calowy, nową platformę przetwarzania obrazu oraz podwójne natywne ISO. Obiektyw o świetle f/1.7 umożliwia robienie zdjęć o rozdzielczości 48 megapikseli, wideo w jakości 4K/60fps HDR oraz Slow Motion w jakości 4K/100fps.

  Dodatkowo dron jest w stanie rejestrować wideo w formacie 10-bit D-Log M, co ma zapewniać wysokiej jakości obraz nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.

   

  Bezpieczeństwo i kontrola lotu

  Równie ważnym elementem jest system wielokierunkowego wykrywania przeszkód. Mini 4 Pro korzysta z wielu sensorów szerokokątnych oraz parą sensorów skierowanych w dół, aby wykryć przeszkody z każdego kierunku. Funkcja ta działa w połączeniu z systemami asysty pilota (APAS), które obejmują automatyczne hamowanie i omijanie przeszkód.

  Jeśli chodzi o czas lotu, Mini 4 Pro nie zawodzi, oferując do 34 minut lotu, które można przedłużyć do 45 minut przy użyciu inteligentnej baterii. Technologia transmisji wideo zapewnia reaktywne sterowanie oraz transmisję wideo FHD 1080p/60fps z odległości do 20 km.

  DJI Mini 4 Pro

  Funkcje dodatkowe i akcesoria

  DJI Mini 4 Pro oferuje również szereg funkcji ułatwiających sterowanie oraz tworzenie kreatywnych ujęć. Wśród nich warto wymienić MasterShots, QuickShots, Hyperlapse czy Panorama. Funkcje te, w połączeniu z intuicyjną edycją w aplikacji LightCut, uczynią proces tworzenia zawartości przyjemnym i prostym nawet dla początkujących użytkowników.

  Oprócz tego, do nowego drona dostępne są również akcesoria, takie jak zestaw filtrów ND, osłona śmigieł 360°, czy plan DJI Care Refresh oferujący ochronę i serwis po ewentualnych uszkodzeniach.

  DJI Mini 4 Pro

  Ceny DJI Mini 4 Pro

  Dron z kontrolerem RC-N2 – 4099 zł
  Dron z kontrolerem DJI RC 2 – 5099 zł
  Dron w wersji rozbudowanej – 5749 zł

  Jeśli jesteś entuzjastą lotniczej fotografii i filmowania, chcesz korzystać z najnowszych innowacji w świecie dronów, a jednocześnie nie rzucać się w oczy kilogramowym sprzętem w powietrzu, ten mały gigant z pewnością zaspokoi Twoje potrzeby.

  Zapoznaj się z naszym działem poświęconym tematyce dronów TUTAJ

  Rafał
  Rafał
  Właściciel / Redaktor Naczelny Numag.pl / Pasjonat brytyjskiej muzyki i włoskiej motoryzacji. W wolnych chwilach oddaje się treningom siłowym i jeździe na rowerze. Uwielbia literaturę popularnonaukową i konsolowe gry fabularne.

  Nowe