More

  Samsung Galaxy S25 Ultra nie będzie w tym lepszy od poprzednika. A szkoda

  Galaxy S24 Ultra zadebiutowało na rynku z baterią o pojemności 5000 mAh i obsługą ładowania o mocy 45W. Choć nie jest to najszybsze ładowanie na rynku, to i tak jest całkiem nieźle. Liczysz na ulepszenia baterii w nadchodzącym modelu Samsung Galaxy S25 Ultra? Mamy dla Ciebie złe wieści.

  Samsung Galaxy S25 Ultra bez ulepszonej baterii

  Według informacji opublikowanej przez Sawyera Galoxa na platformie X Samsung zrezygnował z planów usprawnienia baterii w modelu Galaxy S25 Ultra. Początkowo rozważano jednak zastosowanie złożonego projektu baterii, który mógłby zwiększyć pojemność i prędkość ładowania telefonu.

  Samsung Galaxy S24 Ultra
  fot. Samsung Galaxy S24 Ultra

  Niestety, z powodu „kosztów”, firma zdecydowała się pozostać przy obecnym rozwiązaniu baterii i prędkości ładowania. Chociaż bateria o pojemności 5000 mAh i ładowanie 45 W to nie jest zły wynik, wielu klientów z pewnością chciałoby zobaczyć jakieś ulepszenia.

  W pewnym sensie to decyzja zrozumiała. Pojawiały się plotki, że nowy chipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen 4 może być droższy niż jego poprzednik. Jeśli to prawda, Samsung prawdopodobnie musiałby obniżyć koszty, aby utrzymać swoje marże zysku.

  Nowy projekt baterii o mocy 65 W może pojawić się w modelu Galaxy S26 Ultra, którego premiera przewidywana jest na rok 2026. Nie spodziewajcie się więc szybkich zmian.

  Zobacz też:
  Samsung Galaxy S24+ | Jaki kolor wybrać? Poradnik
  Galaxy S24 Ultra: aparat telefonu staje się profesjonalną kamerą?
  Jaki telefon warto wybrać w 2024 roku?

  Rafał
  Rafał
  Właściciel / Redaktor Naczelny Numag.pl / Pasjonat brytyjskiej muzyki i włoskiej motoryzacji. W wolnych chwilach oddaje się treningom siłowym i jeździe na rowerze. Uwielbia literaturę popularnonaukową i konsolowe gry fabularne.

  Nowe