More

  Google Chromecast 3 w promocji za 149 zł

  W sklepie x-kom pojawiła się nowa promocja, która pozwala na zakup Chromecasta 3 w cenie 149 zł.

  Chromecast 3 to przystawka do telewizora, która pozwala na bezprzewodowe przenoszenie obrazu z urządzeń mobilnych z systemem Android i iOS. Wystarczy podpiąć ją do gniazda HDMI, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcji urządzenia.

  Jak korzystać z Chromecasta?

  Włącz na telefonie wybraną aplikację mobilną, która pozwala na przesyłanie treści do urządzeń takich jak Chromecast. W przypadku Chromecasta 3 otrzymasz też możliwość sklonowania obrazu z laptopa. Urządzenie pozwala też na sterowanie za pomocą głosu, dzięki czemu za pomocą komend możesz przesyłać film, wyciszać dźwięk lub przewijać nagrania.

  Korzystając z przystawki od Google, będziesz mógł używać swojego telefonu lub laptopa jako kontrolera, który pozwoli na regulowanie poziomu dźwięku i serowanie multimediami, które przesyłane są na telewizor. W dodatku korzystanie z Chromecasta sprawia, że ekran na Twoim telefonie nie musi być włączony, przesyłanie odbywa się w tle.

  Google Chromecast 3 kupisz w cenie 149 zł. Jeśli chcesz skorzystać z promocji, podczas składania zamówienia w koszyku wpisz kod: smarthome.

  Źródło: X-kom

  Nowe